Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » FILMET KERESEK DE NEM JUT...

FILMET KERESEK DE NEM JUT ESZEMBE A NEVE! A viasat Historin adtak reg es a lenyege a cunami volt, es nem dokumentum film! Valaki tud segiteni>?

Figyelt kérdés
!Lattam egy filmet regen, a viasat historyn ami arrol szolt, hogy jon egy hatalmas cunami es elmossa az egesz szigetet es a film egy csaladrol szol hogy hogy elik tul, egy a film regen jatszodik a sziget neve valami K betus es a film cime a sziget neve, ezert nem talalom seholsem mert nem jut eszembe a neve, valaki tud segiteni?

2014. febr. 7. 21:21
 1/4 anonim válasza:
En sajnos nem tudom a cimet. De ha tudod a szinesz/szineszno nevet aki jatszik a filmben ugy konnyebben megtalalod. Vagy ha nem olyan reg volt akkor keresd fel a tv csatornat . A viasat historyt..
2014. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Juj, ez nekem is rémlik, de nem jut eszembe a címe. Vagy legalábbis emlékeztet az egyikre, abban valakinek (talán a főszereplőnek) két gyereke van, az egyik nagyobb, a másik baba, és a kisbaba meghal... Elég szomorú jelenet, ez nagyon megragadt. :(

Egyre gondolunk? Hú, gondolkozom a címén...

2014. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Keresgéltem, és közben ezt találtam. Amire én gondolok, az biztosan ez, és szerintem erre gondolsz te is. Krakatau - A tűzhányó napja.

[link]

2014. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszii!!!! Erre gondoltam! :D
2014. febr. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!