Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Sweeney...

Mi a véleményetek a "Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya" című filmről?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy megnézzem-e, mert sok jó színész van benne, de Alan Rickman rosszat játszik, és a sztori is kicsit hátborzongatónak tűnik, annak ellenére, hogy a 'port' szerint vgjáték. Mit javasoltok, nézzem meg?

17/L



2014. febr. 8. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát én imádom Johnny Depp színészt, de szerintem ez a legpocsékabb filmje amit valaha is csinált. Annyira szar, hogy végig sem tudtam nézni.. Nem veszítesz vele, ha kihagyod az életedből...Ez a film még az "egyszer meg lehet nézni" kategóriában sincs benne.
2014. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy horror-musical. És igen, van benne humor is és rengeteg vér. Mindenképpen ajánlom, ha szereted ezeket a hangulatú történeteket. Nekem az egyik kedvencem.

Maga Sweeney Todd is gonosz karakter.

De ha ilyenért nem nézel meg egy filmet, akkor nem éri meg.

2014. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Legpocsékabb filmje? Van ott nem egy rosszabb, sőt.


Ez meg szerintem is pont a jók közé tartozik. Különleges hangulata van, mindenképp érdemes megnézni. Elég messze áll a musical tőlem, de ez ott tartott a képernyő előtt.

2014. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem voltam egy Johnny Depp rajongó, de ez a gusztustalan, számomra unalmas filmje örökre elvette a kedvem a filmjeitől.
2014. febr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem ijesztő film. Todd elvág néhány torkot és ennyi. Nem mondom azt,h az egyik kedvenc filmem, de simán meglehet nézni 1-2-szer. Nekem csak az nem tetszett,h kb. mindent énekelve tárgyalnak meg :D
2014. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
elég unalmas film.. Végig néztem, mert vártam, hogy jobb lesz..de ritka unalmas..
2014. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem Johnny Depp hihetetlenül túlértékelt, tehetséges színésznek tartom, de nálam nem fér be az első tíz közé.
2014. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Bakker, nem is az volt a kérdés, milyen színész Depp...
2014. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a kettő összefügg.

Depp olyan mélyrepülésbe kezdett, hogy kétségessé teszi eddigi érdemeit.

2014. febr. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Depp-ről is mondtál véleményt. Szerintem a Karib-tenger kalózaiban nagyon jól alakít, mert az a karakter olyan, mintha kifejezetten rá szabták volna, de nem nagyon láttam tőle más, hasonlóan zseniális alakítást.
2014. febr. 11. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!