Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Sweeney...

Mi a véleményetek a "Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya" című filmről?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy megnézzem-e, mert sok jó színész van benne, de Alan Rickman rosszat játszik, és a sztori is kicsit hátborzongatónak tűnik, annak ellenére, hogy a 'port' szerint vgjáték. Mit javasoltok, nézzem meg?

17/L



2014. febr. 8. 00:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"az a karakter olyan,mintha kifejezetten rá szabták volna"-

Sparrow karakterét Johnny találta ki...eredetileg csak egy egyszerű kalóz lett volna,de Depp kitalálta a mozgását,humorát és sok viccet ő improvizált benne,pl:a van egy üveg földem dalocskát is...szóval mondhatjuk hogy

Johnny=Sparrow

2018. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc filmem. Nagyon kevesen tudják értékelni Tim Burton munkásságát, hisz nem egy átlagos humorral rendelkezik, és sokan nem tudják ezt befogadni. Én személy szerint nagyon szeretem a Tim Burton adaptációkat, pl.Charlie és a Csokigyár, Halott mennyasszony és a többi. Tehát ha az Alíz Csodaországban nem tetszett, a Sweeney nem lesz nálad befutó. De mindenképp adj neki egy esélyt, nem veszíthetsz vele. És ne zavarjon hogy Alan gonoszt játszik, szegény ember majdnem mindenhol negatív szereplő volt, de annak kiválló.
2021. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!