Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki olvasata Az éhezők viadala...

Aki olvasata Az éhezők viadala : a kiválasztott című könyvet el tudná mondani nekem a tartalmát? A könyvet már megrendeltem, de elkeveredett és már nem bírok a kiváncsisággal. Lehet privátba is írni!?

Figyelt kérdés
Amúgy várok véleményt a már megjelent film részekről is.

2014. febr. 9. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Katniss a 13.körzetbe kerül. Terveznek, lazadnak, ottani elnök meg akarja a felénél öletni katnisst, peeta agyát atmossa a kapitolium, utálja katnisst. Elmennek a kapitoliumba, finnick meghal, prim meghal, snow meghal. Primet a 13.körzet elnöke oleti meg. Snow a saját verebe fullad bele. Elnököt katniss öli meg. Finnicket mutansok.

Aztaaan, megszavazzak, hogy a kapitoliumi gyerekekbol legyen az utolsó viadal. Peeta és katniss 2 gyerek szülei. Vége.

2014. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Mióta a kérdést kiírtam, megjött a rendelt könyvem. Már ki is olvastam, így értettem amit írtál. Már nem azért de még így iszonyat zavaros.
2014. febr. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!