Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fogságban ( Prisoners )...

A Fogságban ( Prisoners ) című filmről lenne pár kérdések. Megválaszolnátok?

Figyelt kérdés

1. Mit hall a film legvégén a rendőr? (valami nyöszörgést, elsőnek azt hittem az apát, talán egy másik gyerek is volt ott?)

2. Akit az elején és a film végén gyanúsított volt, azok csak korábban elrabolt gyerekek voltak?

3. Mi lett az öreg nő férjével igazából?

4. Mit keresett a papnál egy hulla és ki volt az?

5. Milyen útvesztőben voltak a lányok? Vagy csak egy rejtvényt kellett megfejteniük h kiszabaduljanak?

6. Miért akarja megölni a film végén a kislányt az elrablója? Ez így értelmetlen.

7. Miért rabolták el a lányokat? 1x valami homályos magyarázatot ad, hogy visszaadják a szülőknek a hitüket.


2014. febr. 10. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:

*filmhez lenne pár kérdésem

bocs

2014. febr. 10. 12:25
 2/8 A kérdező kommentje:
8. amikor átkutatták a rendőrök Alexék házát miért nem találtak semmit, ha végig ott voltak a gyerekek? (Kutya simán kiszagolja)
2014. febr. 10. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én sem tudom mindegyikre a választ, valóban tele volt lezáratlan szálakkal az egész, vagy csak nem figyeltem eléggé, úgyhogy csak részben tudok válaszolni. Aki a kérdéseket elolvasta, annak már majdnem mindegy, de azért egy figyelmeztetés:


AKI MÉG NEM LÁTTA A FILMET, AZ NE OLVASSA EL!!!


--- SPOILER ---


1. Azt a piros sípot fújta meg, amiről az elején szó volt, ezek szerint a kislányok kiejtették a gödörben. Ezt hallotta meg.

2. Az első igen (mondták, hogy visszakerült a szüleihez), a másik passz.

3-4. A pap pincéjében az öreg nő férjét találták meg, de hogy konkrétan hogy halt meg, azt nem tudom.

5. Nem tudom, mi volt az útvesztő szerepe.

6-7. Kis jóindulattal fogjuk rá, hogy őrült sorozatgyilkosok és emberrablók voltak, tehát nem logikusan cselekedtek.

8. Arra az időre a kocsi alatti gödörbe rakták őket, de ehhez is kell egy kis jóindulat, hogy beleférjen, ilyen mellett nem mennének el a rendőrök.


A logikai hiányosságok ellenére azért szerintem jó film volt, én nem bántam meg, hogy megnéztem.

2014. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. erre én is rájöttem azóta.

A 2.nál a másik is egy elrabolt gyerek volt, szerintem őt is ugyanazok rabolták el, a néni mondja is talán pont rá h már nem is emlékeztek.

4. Én is azt gondolom h a pap házában az öreg volt a hulla, de mit keresett ott az rejtély, egy pedofil pap amúgy se nagyon ítélné el. A másik furcsaság meg ha mélyen vallásos volt és az ó beteg hite szerint cselekedett miért gyónná meg.

5. ha jól értelmezem a feka kis csaj azért mehetett el mert megfejtette a rejtvényeket, de a szöszi nem, ezért nem futhatott ki vele.

8. az a legfurcsább az egészben, h nem nézek utána a családi hátterének a rendőrök.

2014. febr. 10. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Zseniális film, sokan írják h kiszámítható, meg tele van hibákkal, de sztem zseniális film. Nem arról szól, mint a helyszínelős sorozatok, mki szuperzseni és 40 perc alatt megoldanak mindent.
2014. febr. 10. 21:44
 6/8 anonim válasza:

1. A film legvégén a rendőr a férfit halja ahogy sipol a sippal (amit a lányok kerestek de végül megtaláltak)

2.Akit az elején és a film végén gyanúsított volt Alex az volt az első elrabolt gyerek.

3-4.Az öreg nő férjét ölte meg meg a pap (a pap azért ölte meg mert 16 gyerket megölt már,s azt mondta hogy meg fog ölni igyhát a pap megölte.

5. csak egy rejtvényt kellett megfejteniük hogy kiszabaduljanak

6.Azért akarja megölni a film végén a kislányt az elrablója mert nem akarta hogy kitudójon,hogy a öreg nő a gyilkos (mert azt hitte,hogy majd megtudja ölni a rendört.

7.Hogy a szülők is átérezék,hogy milyen ha meghal a gyerekük (mert az öreg nő gyereke meghalt rákban) nameg mert nem normális.

2015. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jókat írtatok, engem viszont az érdeklene, amikor a Joy nevü kislány kiszabadul és a kórházas jelenet zajlik, akkor miért ismert rá úgy a másik kislány apjára, mint az elrablójára, és a férfi ebből hogy következtette ki hogy az idős nő a tettes?
2022. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Niky.k válasza:

Mikor elment bocsánatot kérni az öreg nőhöz, akkor hallotta Joy hogy ott van Anna apja, csak a nő beragasztotta a szájukat. (ezt mondja is a kislány)

Nemigen járt máshol, így nem volt nehéz kikövetkeztetnije, hogy miért mondja a kislány, hogy ő ott volt.

2023. jan. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!