Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hősök 6. évada mikorra...

A Hősök 6. évada mikorra várható és mikortól adják le tv-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

A Hősök, mint Heroes, azaz ez a sorozat?

[link]


4 évad után kaszálták, miután a minősége és nézettsége is lejtmenetbe kapcsolt.

2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de semmi esély a folytatásra? pedig úgy fejeződött be hogy a végén ott volt hogy "to be continued.." azaz "folytatjuk"
2014. febr. 12. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy lezárják egy befejező teljes filmmel, de abból se lett semmi.
2014. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés sorozatot zárnak le. A forgatókönyvet úgy írják hogy az éved vége nyit a folytatás felé, de ha nem rendelik be akkor úgy marad.
2014. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jah, így szokott ez lenni. Én nem értem, pedig nagyon jól kitalálták az egész történetet szerintem.
2014. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok


AZ ötödik évadot tavaly ősszel adták ki, a neten fent van magyarul, nagyon brutál, nagyon jó, biztosan lesz folytatása, csak türelemmel kell várni.

2016. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Hereoes Reborn sorozatot, ami a Heroes rebootjaként lett elkészítve, az első évada után ugyanúgy elkaszálták. Biztos, hogy nem lesz folytatása.
2016. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hello


Kár, pedig nagyon élveztem, és hát a szokásos, hogy nyitva hagyják a dolgot, hátha lesz a folytatása.


Gondolom külföldi oldalról van információd az elkaszálással kapcsolatban?


Azért még lehet, hogy lesz, legfeljebb nem idén, vagy jővőre.


Az első 4 évad után is sokan azt hitték, köztük jó magam is, hogy nem lesz folytatás, és tessék, leforgatták, megcsinálták.


Hozzáteszem elég jó karakterekkel, a sztori is.


Majd meglátjuk.

2016. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az újraindítással az a baj, hogy amikor azt mondták hogy kap még egy esélyt, és megcsinálják újrakezdve, az a Reborn. Miután az is megbukott (tehát már kétszer), én nem látok esélyt egy harmadik újrapróbálásnak. A sorozatok 99%-a az első kasza után véget ér, csak az utóbbi 2-3 évben jött a Netflix vagy Amazon, hogy felkarolják a régi népszerű sorozatokat és rebootoljanak vagy folytassák.


[link]

2016. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!