Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok a...

Milyen sorozatot ajánlotok a Dexter és Breaking Bad után?

Figyelt kérdés

Mostanában néztem meg mindkettőt, először a Dextert, nagyon megfogott, aztán nekiálltam a Breaking Bad-nek, amely szinte felülmúlta azt, főleg az utolsó részei.

Most viszont gondban vagyok, mivel túl magasra került a léc, így minden más sorozatot elé kétkedve ülök le. :D Elkezdtem a Criminal minds-ot, nem rossz, viszont én inkább olyan sorozatokat szeretek, ahol a részek összefüggő egységet alkotnak. Gondolkodtam még a Sopranos-on is, viszont engem annyira ez a maffiás téma nem vonz.


Mit ajánlotok, ami van legalább közel olyan jó mint a Breaking bad vagy Dexter? Kezdjek neki a Sopranosnak? mert eléggé dícséri mindenki. Esetleg még valami más?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 12. 21:03
1 2
 1/14 anonim válasza:

öhm..nekem is hasonló volt a problémám..

Nyugodt szível tudom ajánlani a Sherlock-ot

Egy próbát mindenképpen megér!

2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sherlockot én is ajánlom!


Ha valami komolyabb de kalandosabbra vágysz ott a Doctor WHo?(2005) azt imádom! A most nem rég kezdődött Almost Human és a True Detective is iszonyat jó.


Krimik közül a Banshe és a Hannibal volt nagyon jó tavaly.

2014. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sherlockot és Doctor Who-t én is!


Emellett még a Game of Thrones-t, kétkedve ültem le megnézni, de kellemesen meglepett.

2014. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja Igen, ha meg Fantasy-t akarsz akkor a Game of Thrones a legjobb! Tyrion Powa!!!!
2014. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Este megnéztem egy-egy részt a Sherlockból és a True Detective-ből, egyik jobb mint a másik, főleg az utóbbi nagyon bejött, kár hogy mindkettőből kevés epizód van évadonként, de talán ez így van jól.

Trónok harcából a legelső részt láttam, annyira nem fogott meg, de ez lehet azért, mert a fantasyt inkább csak játékokban szeretem :D , mindenesetre mégegy nekifutást tuti hogy megér.


Aki tud még jókat, írjon bátran!

2014. febr. 13. 01:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Szökés, Kemény motorosok.
2014. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az az igazság engem se, először. Zavart a sok softcore jelent és a lassú történet, de hidd el első 5 rész ilyen csak, utána beindult, egyik legjobb történet ami benne van, rengeteg rejtély van a világában, rengeteg szál, mély dolgok stb. Hidd el kár lenne kihagyni!
2014. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, amikor vége lett a BB-nek, vajon lesz még ennyire jó sorozat?? :)

November végén kezdtem el és most már lassan végzek a 5. évaddal: Sons of Anarchy. Zseniális. Majdnem hogy egy szintben már a Breaking Baddel.

True Detective-t én is nézem, nagyon jó.

Ajánlanám még: Hannibal, Banshee, The Killing, The Fall, Bates Motel, Orphan Black, Orange is The New Black, The Bridge

Ne dőlj be annak, ha egy adott téma ne vonz, én is így voltam a Sons of Anarchy-val, motoros bandás sorozat engem bizony nem érdekel. Most már azt bánom csak, miért nem előbb kezdtem el. :)

Ami még nálam tervben van, nem láttam még, de nagyon sok jót olvastam róluk: The Wire, The Shield

2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

The Wire (legalábbis ha angol verzió és átmegy a gettó sajátos nyelvi ill. társadalmi különállása)


A Maffiózók (Sopranos) is könnyen bejöhet Neked, ugyan nem mindig van akció benne, de nagyon következetes, kerek kis történet egy számunkra teljesen ismeretlen világról ill. gondolkodásmódról.


Végül javasolnám, hogy a Trónok harcát ne dobd az elején, állati jó, és talán a legigényesebb (ruházat, díszletek, eszközök, állatok tekintetében stb.) sorozat, ami eddig készült.

2014. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hasonló gondban vagyok én is.

Én egy olyan sorozatot ajánlok, amit még a BB előtt néztem, de nekem nagyon tetszett (csak az a baj, hogy egy évada van).

Persons Unknown

(Feliratos, nincs szinkronizálva, ha jól tudom)

2014. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!