Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok a...

Milyen sorozatot ajánlotok a Dexter és Breaking Bad után?

Figyelt kérdés

Mostanában néztem meg mindkettőt, először a Dextert, nagyon megfogott, aztán nekiálltam a Breaking Bad-nek, amely szinte felülmúlta azt, főleg az utolsó részei.

Most viszont gondban vagyok, mivel túl magasra került a léc, így minden más sorozatot elé kétkedve ülök le. :D Elkezdtem a Criminal minds-ot, nem rossz, viszont én inkább olyan sorozatokat szeretek, ahol a részek összefüggő egységet alkotnak. Gondolkodtam még a Sopranos-on is, viszont engem annyira ez a maffiás téma nem vonz.


Mit ajánlotok, ami van legalább közel olyan jó mint a Breaking bad vagy Dexter? Kezdjek neki a Sopranosnak? mert eléggé dícséri mindenki. Esetleg még valami más?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 12. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül a Sherlockot néztem végig, most pedig a Hannibalt darálom. Mindkettő nagyon jó, az utóbbinál ajánlom kibírni az első 6-7 részt, mert utána viszont elkezd javulni minőségbelileg (már ami a történetet illeti), a második évad pedig kicseszettül jó. Aki erősebb gyomrú és nem riad vissza a sok vértől és bizarr gyilkosságoktól, azok bátran nekiállhatnak.
2014. aug. 23. 14:26
 12/14 anonim ***** válasza:

The Killing


A Dextert nem láttam, de a B.B. az egyik kedvencem. A True Detective és a The Killing pedig felzárkóztak mellé, nálam ez három a legjobb.

2014. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

#8-as vagyok. Hannibal jó választás volt, eszméletlen jó sorozat, főleg a 2.évad!! Amilyen vége volt, alig várom 3. évadot!

Ha Hannibalt befejezted és adhatok tanácsot neked /remélem nem bánod/ akkor utána kezdd el a The Killinget vagy a Sons of Anarchy-t!! Nálam 9.5/10 mind a kettő. Csak azért nem 10/10, mert az a BB. :)

2014. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi! BB nálam is etalon, abból nem engedek, egyhamar nem fogja felülmúlni semmi (legalábbis nálam). Hannibalt nehezen szerettem meg, viszont mikor elkezdtek jobban foglalkozni a két főhőssel és kapcsolatukkal és hanyagolták a heti eseteket, nagyon megtetszett.

SoA-t is be fogom próbálni, már többen ajánlották is, meg sok helyen láttam hogy jó, adok neki egy esélyt, a The Killingnek úgyszint. :)

2014. szept. 9. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!