Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen háborús-öldöklős-vereke...

Milyen háborús-öldöklős-verekedős filmet ajánlotok, amit le is lehet tölteni? Egy elég fura pasinak kellene karácsonyra pár db. Nem vagyok otthon ilyen filmek terén.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
háborús??? régi v új? középkori v újkori? nem tom mire gondolhatsz írok párat ok!!??? a sólyom végveszélyben, a nap könnyei, arthur király, a rettenthetetlen , Ryan közlegény megmentése, Hart háborúja,katonák voltunk, remélem megfelelnek;) én nagyon szeretem őket
2009. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom inkább vegyél egyet kettőt dvdn eredetiben (990-től már kapni jó háborús filmeket) egy tdk dvdn nem szép dolog ajándékot átadni.
2009. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az illető értékeli, ha "dolgozom" az ajándékkal. amúgy vettem is, de nem találtam. inkább a kevésbé igényesebb filmek érdekelnének :)
2009. dec. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!