Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai horror sztori...

Az Amerikai horror sztori után melyik sorozatot nézzem? Kinéztem párat! Segíts? (14L)

Figyelt kérdés

Nagyon megetetszett az American Horror story ugyhogy további misztikus sorozatok után nézek! Nem konkrét horror de nem is az Edrward Cullenes vámpírok....attól inkább teljesen más. Érintsen megm féljek de ne fossam össze magam! Kinéztem párat:

Lost- eltűntek

Bates Motel

Park sugárút 666- (666 park avenue)

Vándor cirkusz- carneval

Szóval egyiket se kezdtem el de aki látta valamelyiket az írjon kritikát légyszi! Köszi 14L



2014. febr. 17. 21:45
1 2
 1/12 Merl válasza:
100%
Grimm
2014. febr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én a Bates Motelt végeztem ki most legalább is az első évadot. Nekem tetszett nagyon!
2014. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezeket tudnám ajánlani:


Helix, Sleepy Hollow, Grimm, Falling Skies, The Walking Dead

2014. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Carneval rettenetesen jó, ne hagyd ki!


A 666PA is nagy kedvencem volt, jók a szereplők, és érdekesek a háttérben a titkok és a kavarások. Kicsit olyan "túlvilági szappanopera" jellege is van néha, mert megy a drámázás ezerrel, de nagyon szórakoztató. Még úgy is, hogy a vége egy leheletnyit csalódást okozott, de az összkép teljesen jó.

2014. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Uuuu nagyon köszi! Sokat segítettetek :)
2014. febr. 19. 18:59
 6/12 Gyakorikiraly válasza:
Én is igy voltam vele.Le daráltam 3 évad American Horror Storyt és annyira meg tetszett ez a misztiku/horror ,hogy utána néztem pár sorozatnak. Először is a Bates Motelt néztem meg a teljes évadot,nagyon bejött de teljesen más mint a American Horror Story. Jó az alap ötlet,érdemes meg nézned.Aztán jött a 666 Park Avenue...6. résznél tartok és szerintem az ötlet itt is jó,csak a megvalósitás gagyi.Most már csak azért nézem mert kiváncsi vagyok a végére,amúgy nem is lesz több évad ebből,el kaszálták.Esetleg nézd meg a Trónok harcát,az nem horroros de ha szereted a misztikus dolgokat akkor nézd meg.
2014. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bates Motelt néztem, de engem nem fogott meg. Elméletileg a Psycho (1960-as évekbeli világhírű Hitchcock horror) jelenkori előzménye akart lenni, hááát... De Norman Bates bátyja jól néz ki :v Vera Farmiga meg szuper színésznő
2014. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a Bates Motelt kezdtem el hamarabb nézni.

Most az amerikai horror sztrorit nézem.


Most nézem,hogy a Bates Motelben az anya(Vera Farmiga)

a valóságban az anyja az Amerikai Horror Sztoriban a lánynak,Violette-nek(Taissa Farmiga).Tényleg hasonlít az arcuk is:)

2014. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Taissa és Vera nővérek
2014. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom,utólag megnéztem.

Csak van köztük 21 év,azt hittem anya-lány:)


7en vannak testvérek.

2014. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!