Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc akatsukisotok és...

Juubi kérdése:

Ki a kedvenc akatsukisotok és miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itachi volt amíg élt. Azt hiszem azért, mert ő volt az egyetlen jó(nem gonosz) Akatsukis. :D Meg még Yahiko, de csak addig, amíg saját tudata volt és nem Nagato irányította. Bár ezen az alapon az egész Akatsuki addig, amíg be nem állt náluk a "Nem létezik béke." állapot. XD
2014. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kisámé :D mert tetszik áz ákcéntusá
2014. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tobi mert birom/tam a hülyeségeit
2014. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konan :) Mert tetszik a képessége.
2014. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itachi mindig meglep valahogy(pozitív értelemben, csak ne lennének olyan sokan az elvakult rajongói.
2014. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2014. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ren-D ***** válasza:
Itachi,mert tetszik a története.Amúgy #2 azért szereted Kisamét mert az Akatsukis életébe hülyén beszél? :D
2014. febr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem is Kisame tetszett alapból, aztán meg az eyg akatsukis élete után meg főleg :D de amúgy Dei-t is nagyon szeretem (a személyisége is tetszik plusz imádtam amikor robbantgatott). Hidant is bírtam nagyon... ááá lehetetlen megmondani melyik a num. 1. :P
2014. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidanban csak azt szeretem, hogy tud lecsót csinálni. XD
2014. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát:

-Itachi. Mert ő tényleg jó akatsukis volt és nem teljesen az volt a célja mint a többieknek, és meg is állította az edo tenseit, igaz h megölte a klánját de azt is egy küldetés miatt, és mint kiderült egész végig jó volt, és azért csinálta az egészet hogy megvédje a kisöccsét:) kicsit sajnáltam mikor meghalt, de akkor is csak akkor halt meg mert hagyta magát, és utoljára átadta tudását az öccsének:) meg nagyon erős is volt

-pain/nagato: először ők is jók voltak, csak ugye hanzou miatt lett ilyen nagato,amit sajnáltam, mivel hogy nagyon erős volt és nem túl jó célokra használta a képességeit, és a végén naruto szavára ő is jó lett, és feláldozta az életét a konohai emberek életéért.

-deidara: deidarában leginkább a stílusa fogott meg:DD teccik nagyon, mert laza de ugyanakkor erős is, mindig mondta a hülyeségeit meg ezeket a "hmm"-ket.

-sasori: őt is nagyon bírtam, és ő se volt teljesen gonosz(szerintem) hiszen a végén rájött chiyo ba-nak a trükkjére, de direkt hagyta magát. meg amikor feltámasztották edo tenseivel akkor is kankuro szavára "megadta magát és meghalt" és ráhagyta kankurora a bábjait:)

2014. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!