Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni valami jó német...

Tudnátok írni valami jó német nyelvű sorozatot/filmet/tv műsort?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A lé meg a Lola, a német címét most nem tudom, (talán Lola rennt), de keresd meg és nézd meg, szerintem jó film. Ez ilyen akciófilm szerű vagy nem tudom konkrétan, már rég láttam. Nem tudom, milyen filmeket szeretsz. én 14 éves lány vagyok, szeretem a gyerekeket meg a romantikus vígjátékokat, szóval a két kedvenc német filmem: Kokowäh (Kislány a küszöbön) és a Keinohrhasen (Fülenincs nyúl).

De amúgy bármit megnézhetsz német nyelven, csak rá kell keresni a neten. Vagy olyan kell, ami kimondottan német film, német rendezőkkel (amúgy egy csomó ismert is az, vagy félig az, pl. A két Lotti, Kaptár, Fantasztikus négyes, Terminátor stb.)

Több nekem nem jut eszembe, de a google a barátod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

[link]

[link]

stb.


[link] Itt meg német TV csatornákat nézhetsz élőben én mindig itt szoktam nézni pár sorozatot, pl. így jártam anyátokkalt németül meg a celeb vagyok ments ki innent, a DSDS-t, a the voice-ot stb. ugye itt is nézhetsz filmeket, ami épp megy, műsorokat, mesét vagy sportot, amit akarsz.

2014. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod sokat segítettél!
2014. febr. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!