Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről fog szólni Cassandra...

Miről fog szólni Cassandra Clare Hamuváros cimű könyvének filmje? Mi fog Clary és Jace között történni? Hanyadik részben derül ki h nem testvérek? Mikor fog mejelenni a Hamuváros cimű film?

Figyelt kérdés

Segitsetek kérlek,nagyon tetszik a film..

és nem birom ki,hogy ne tudjam mi lesz benne..



2014. febr. 23. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Kérlek segitsetek..

nem áll alkalmamban megvenni a könyvet :(((

de nagyon fontos lenne a segitség!!

Előre is köszönöm :**

2014. febr. 23. 11:01
 2/6 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket...

fontos lenne.

a 4-5 részekben mások lesznek a szereplők?:o

ugye nem?!!

2014. febr. 23. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről fog szólni a második film, mert egy csomó mindent megváltoztattak a könyvhöz képest.

Egyébként a harmadik részben derül ki, hogy nem testvérek, és utána össze is jönnek.

A könyvet pedig le is tudod tölteni netről, és akkor nem kell megvenni (ezt a lehetőséget nagyon ajánlanám, mert a könyv szerintem mérföldekkel jobb, mint a film!).

2014. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A harmadik könyvben derül ki, hogy nem testvérek, de ez szerintem már az elejétől teljesen nyilvánvaló volt.

A második könyvben sok minden történik velük. Tovább szenvednek azért, mert azt hiszik testvérek, és így nem lehetnek együtt, de persze nem tudnak ellenállni a valós érzéseiknek. Egy-két csók semmi több, ha ilyen dolgokra voltál kíváncsi. :)


A Hamuváros filmről még nincs semmi infó. A Csontváros film nagyot bukott kinn Amerikában, így még kérdéses a folytatás. A legutóbbi információk szerint most tavasszal kezdik a forgatást, de még ez se biztos. Nincs semmi konkrét hír.


És a 4. és 5. könyvben is ugyanazok a szereplők, tovább folytatódik a történetük, csak új ellenséget kapnak Valentine helyett. Ha részletesebben kíváncsi vagy a dolgokra, akkor szívesen leírom neked, ha küldesz privát üzit. :)

2014. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csek egy The vampser válasza:
Szia .. Nem rég egy pár forrásból azt tudtam meg , hogy nem lesz a 2. részből film ... Helyette egy sorozatot csinálnak az egészből .. Az első könyv az első évad 2. a második és így tovább ... A szereplők közül egyedül csak Simon marad meg .. A Clary és Jac -t alakító színészekről még semmit nem tudni.. Viszont ha érdekel a könyv akkor erről a linkről -----> [link] le tudod tölteni a gépedre vagy telódra és Adobe Reader-el tudod olvasni :) Remélem tudtam segíteni
2014. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csek egy The vampser válasza:
Itt a legújabb cikk róla -- > [link]
2014. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!