Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el...

Melyik sorozatot kezdjem el szerintetek?

Figyelt kérdés

Amiket láttam és tetszett: Jóbarátok, rémrendes család, 2 and a half man, 2 broke girls, vampire diaries (ne kövezzetek meg :D)

Amin gondolkozom, h el kellene kezdeni:

office (láttam belőle pár részt, nem volt rossz)

scrubs (abból is, elvileg nagyon jó de engem még annyira nem fogott meg)

big band theory (1,5 évadot megnéztem, de nem tudom rávenni magam többre, pedig nem volt rossz)

dr who (más téma, de ismerősöm nézi és nagyon szereti)

dexter (elkezdtem, de kicsit féltem tőle :( :D)

meg még nem tudom nagyon sokat elkezdtem már, breking badet is, de olyan nehezen kezd érdekelni egy új sorozat :D

meg amúgy meséket is szívesen néznék, ha tud valaki valami jót :D

18L


2014. febr. 24. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
supernaturalst is elkezdtem, de csak társasággal vagyok hajlandó nézni, és annyira nem is volt izgi
2014. febr. 24. 23:02
 2/5 anonim válasza:

office

Az amerikait nézd, a 3. évadban indul be igazán.

2014. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az 1. kommentelővel sztem a supernatural (odaát) nagyon jó sorozat és izgalmas, mint minden sorozatban ki kell alakulni a cselekménynek, én nagyon szeretem , A KEDVENCEM: a doctor who ( ki vagy doki? ), the walking dead, a Grimm is nagyon jó
2014. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, az 1. kommentelő a kérdező volt, veled nem értek egyet, jó az odaát! :D
2014. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az odaát jó.

de ami most nekem a legjobban tetszik az a banshee,abba is belekukkanthatsz,vagy a trónok harcát.

2014. febr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!