Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi cselekmények alapján...

Az alábbi cselekmények alapján melyik filmről lehet szó?

Figyelt kérdés
Egy középkorú gazdag befolyásos férfinak az életében felbukkan egy fiatal srác, aki azt állítja, hogy a fia. A férfi nem örül a hírnek és titkolni akarja a felesége előtt a dolgot. De aztán rájön, hogy kapóra jött neki ez a helyzet, illetve a srác, mivel valakit el akar tenni láb alól, így megbízza az újdonsült fiát, hogy megöljön valakit egy jelentős összegért cserébe. A film max. 10 éves lehet. Úgy emlékszem, hogy elég híres színészek játszanak benne. A Michael Douglasra emlékeztem főszereplőként, de egyelőre nem találtam meg a filmjei között.
2014. febr. 26. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tökéletes gyilkosság ugrott be de ott nem a fiával akar öletni hanem a felesége szeretőjével akarja megöletni a feleségét.
2014. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem én is azt a filmet, de ez nem az. Még az dereng, mintha ez az illető megerőszakolt volna egy fiatal lányt (kicsit ittak, felmentek a lány lakására, szeretkezni akart vele a pasi, de a lány közben meggondolta magát stb...), majd a lány elkezdte zsarolni ezt követően, hogy mindent kitálal. Ha jól emlékszem őt akarta megöletni az újdonsült fiával, aki egyébként szegény volt, kellett neki a pénz is.
2014. febr. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!