Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok sorozatot amit...

Mondanatok sorozatot amit nezhetnek, mar ugy erzem mindent lattam amit szinkronizaltak?

Figyelt kérdés
szitkomokat szeretek...vigjatekokat
2014. febr. 28. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ami nagyon jó és kevésbé ismert itthon, mert csak az HBO-n ment, bár egyik se sitcom, de mindkettő rövid, fél órás részekkel:


Félig üres

Törtetők

2014. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszi...tortetok egyik kedvencem...


de a felig ures...hat most nezem az elso reszt,hat...nem a legjobb :D van esetleg valami mas?


koszi

2014. febr. 28. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:

akartam írni, hogy a félig üres valószínűleg csak akkor fog bejönni, ha inkább 30 felé jársz már legalább... és amúgy a 2. évadtól indul be, de szerintem az egyik legjobb vígjáték sorozat. (mondjuk nekem már az 1. rész is bejött, szóval lehet neked egyáltalán nem fog tetszeni)


félek csak olyanokat tudok írni, amiket már ismersz... Agymenőket gondolom ismered. Esetleg a 30Rock ?

2014. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30 Rock jonak tunik,csak az a baj nincs magyarul ncore.n
2014. márc. 1. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogynincs! én is onnan szedtem le! 2 évad van magyarul!
2014. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tenyleg :)


kozben a hello ladies lattam ami a nezheto kategoria

2014. márc. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!