Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csinálna a Rekviem egy...

Mit csinálna a Rekviem egy álomért után az, aki a Titanic után sírt?

Figyelt kérdés
Mert a Titanic is dráma, de szerintem a Rekviem sokkal durvább. Az egyik ismerősöm (lány) a Titanic-tól elsírta magát. Szerintetek hogy tetszene, hogy reagálna, mint csinálna a Rekviem után, aki a Titanic-tól elsírta magát?

2014. márc. 3. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Elgondolkodna élete értelmén és mély 6 hónapnyi depresszió után egy farmot chili paprika termesztésébe kezdene.


Semmit, túl tenné magát rajta és kész

2014. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hasonlítható össze a kettő. A Titanicot életemben egyszer láttam (legutóbb, mikor az rtl-en ment asszem) és volt jelenet mikor elérzékenyültem, de a sírás nagyon messze állt még tőlem. A rekviemben az öregasszonyt sajnáltam meg és pont.
2014. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel.A Titanicot megsirattam,míg a Rekviem után gondolkodtam,hogy csúszhatott meg így az életük.
2014. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hülye kérdés.


Az embereket nem ugyanaz a dolog hatja meg. Nincs olyan film, ami szomorúbb a másiknál, mert mindenkinek a saját lelki beállítottságától függ, hogy mit talál szomorúnak.


Pl. ha olyan filmet látok, amiben egy testvér meghal, szétbőgöm a fejem, mert van tesóm, imádom, és akarva-akaratlanul is eszembe jut, mi lenne, ha... (Most pl. a The Walking Dead jutott eszembe, amikor Andrea-nak meg kellett ölnie a húgát, mert zombi lett. Iszonyú volt, qrva sokat bőgtem rajta.)


Viszont ha valakinek a gyereke hal meg, azon is sírok, de nem annyira, mert nincs gyerekem, nem tudom elképzelni, hogy mit veszíthetek. Egy édesanya viszont milliószor szomorúbb lenne.


Ugyanígy, drogos film annyira nem hat meg, de az alkoholistás igen, mert van alkoholista a családomban, egy csomó jelenet fájdalmasan ismerős.


Tehát ezt nem lehet kategorizálni, hogy a Titanic 7 könnycseppet kap, a Rekviem meg kilencet.

2014. márc. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm,hát én lány vagyok,láttam mindkettőt,nem vagyok sirós tipus,de a Titanic-nál 1-2-szer majdnem sirtam,a Rekviem egy álomért-ban meg csak sajnáltam őket,bár főleg Harry anyját,a többiek valahol "megérdemelték."
2014. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!