Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg nem lehetett volna...

Tényleg nem lehetett volna megmenti több embert, vagy elkerülni a jéghegyet? TITANIC

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,tömören összefoglalva:tartaniuk kellett a menetidőt ezért nem lassítottak és nem kerülték ki a veszélyes területet.A hajón 2207 utas volt a mentőcsónakokban eleve csak 1178 hely volt,de még azokból is sok csak félig vagy még addig sem volt mikor leengedték.A Californian volt a legközelebb de a rádiós aludt az őrszemek pedig nem értették mi történik,a Carpathia pedig túl messze volt.
2014. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemből ment volna neki, nem kanyarodot volna el, akkor talán megúszták volna. Ugyanis akkor csak egy vízzáró rekesz sérült volna meg, és még négy sérült rekesszel is fent maradt volna. Igaziból 5öt hasított fel a jéghegy.
2014. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Utolsó ez érdekes gondolat , de már sose derül ki.
2014. febr. 20. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem. De ugye az ember próbálná természetesen inkább kikerülni a jéghegyet, mint szemből neki menni.
2014. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utólag könnyű kitalálni a jó megoldást,akkor erre a legénységnek kevés ideje volt.
2014. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem túl okos... A legénységnek igenis lett volna ideje csinálni valamit, egy ekkora hajó több órán át süllyed...
2014. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb a mentőcsónakok felét engedték le félig üresen, a többi tele volt.
2014. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatodik vagyok,tisztelt hetedik én a jéghegy észlelésétől az ütközésig eltelt időre gondoltam az nem volt sok.Felvetették már hogy jobb lett volna orral nekimenni és akkor kisebb sérülés keletkezett volna,arra hogy ezen gondolkozzanak akkor nem volt idő,természetes hogy megpróbálták kikerülni a jéghegyet.
2014. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!