Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudott a Gravitáció...

Hogy tudott a Gravitáció ennyi Oscart kapni?

Figyelt kérdés
Arra számítottam hogy az Amerikai botrány és a 12 év rabszolgaság fog vezetni, de ilyen unalmas film mint a gravitáció... szóval nem értem. itt egy lista hogy értsétek: [link]

2014. márc. 4. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Hol érdekel, hogy miféle technológiai újításokat használtak? Felőlem megelőzheti technikailag száz évvel a korát, vagy rajzolhatják zsírkrétával, engem a végeredmény érdekel, ami ennél a filmnél nem volt túl meggyőző. Ebben az esetben az sem érdekel, hogy mit akart a rendező, mivel a stáblista után másfél perccel, már nem gondoltam a filmre.


A technikai újítások nem a rendező vagy a film érdeme, ez csak annyi, hogy ők használnak egy új technológiát először.


Végezetül, hogy elgondolkodtató művészfilm? Ez? Ajánljak elgondolkodtató művészfilmeket?

2014. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Melyik Oscart sajnáljátok, a vizuális effektekét, vagy a hangkeverését?
2014. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A gravitáció nekem nagyon tettszett, de nem a története, hanem a filmbéli megoldások. A történetben van egy mély pont amikor Bullockról kiderült, h volt egy lánya aki meghalt. Ez kb semmit nem adott hozzá a filmhez, a történet szerintem nem túl jó. De amit a rendező művelt az fantasztikus. A kamerabeállások lenyűgözőek, és egyéb vizuális megoldások, pl egy led-boxban vették fel a film bizonyos jelenetit, és kapott egy bicikli is szerepet a film megalkotásában. Ezek nagyszerű megoldások. Szakmai értelemben a film elképesztő, de a néző számára talán unalmas lehet. Az amerikai botrányban jó színászek játszottak, de szerintem az unalmasabb volt mint a gravitáció.
2014. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!