Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Blair Boszorkány legendáj...

Mi a Blair Boszorkány legendája? A film, a : The Blair Witch Project, az tetszett?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

itt egy link:

www://www.tar.hu/dreamteam/b_story.htm

2010. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemjó a link... :-/
2010. febr. 6. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó adat arról ami állítólag megtörtént.Nagyon röviden annyi a lényeg hogy élt egy boszorkány Blaire városában aki mindenfél szörnyűséget csinált.Gyerekeket rabolt el és kínzott meg.Emiatt száműzik a városból úgy tudni ekkor meghal.Ezután mindenféle szörnyű dolgok történtek azokkal akik száműzték és egy csomó gyerek eltűnik a városból.Még egy érdekes dolog hogy egy Rustin Parr nevű gyilkos is élt ott aki vallomásában azt állította hogy a blair-i boszorkány parancsait teljesítette aki az erdőben élt.


itt egy másik link még a legendáról:

[link]

2010. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az első részét a filmnek egyébként nekem nem tetszik...de szerintem a legenda maga érdekes és ilyesztő.
2010. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a film elég rosszul sikerült, az ötlet viszont nagyon jó lett volna, érdekes a legenda is ijesztő dehát erről igazán összedobhatnénak egy jó filmet is...az ideglelés című filmben az a baj hogy unalmas egyhangú monoton nem nőnek a szereplők a szyvünkhöz és tökre leszarjuk hogy eltűnnek, nem vált ki izgalmat, kivéve az utolsó 5 perc ami nagyon jó lett bár elég unkreatívan zárták le uncsi...
2011. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bones 2.0 ***** válasza:
hát nekem tetszett a film főleg a 2.rész. az 1 rész is jó volt bár az elég... követhetetlen volt :D
2012. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!