Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a szerelem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szerelem a legjobb és legfontosabb dolog az életben?

Figyelt kérdés
Ilyen sivár és üres lenne az élet, hogy ez kell legyen benne A "Leg"??
2010. jún. 6. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom nem voltál még szerelmes.
2010. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

IGEN. A szerelem miatt érdemes élni. Legalább is nekem. Sajnos még egyedül vagyok. Remélem ez nem marad így sokáig. :)*.*

19/L

2010. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a zene és a művészet sokkal fontosabb.
2010. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
00:22,akkor te egy b.zi vagy :D
2010. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
00:24 - Anyád azért nem panaszkodott.
2010. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
00:25,Semmi baj,mi elfogadunk így is itt a Gyakorikérdéseken,ne aggódj!
2010. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem se fontosabb a szerelem mindennél. Nem értem, miért szólna az élet leginkább csak a b@szásról, meg a szerelemről.


Szerintem az élet leginkább a sikerességről, sikerekről szól vagyis a karrierről, nem az érzelmi dolgokról. De erről mindenkinek más a véleménye. Lehet itt bVzizni a másikat, mint ahogy az egyik hozzászóló tette, lehet anyázni, mint ahogy a másik hozzászóló tette, de szerintem baromi felesleges. Akinek van esze az úgy is felfogja amit akarok mondani.


Mindenkinek van saját véleménye, mindenkinek másféle a gondolkodás módja, ami természetesen valamilyen szinten befolyásolható.


További szép estét.

2010. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Igen, sokaknak igen.


A népesség többségéből nem lesz miniszterelnök, polgármester, gazdag üzletember, jól menő ügyvéd, orvos, stb.

Mivel mással töltenék ki az emberek az életüket, mint azzal, ami alapból megadatott nekik? A kéményseprőnek, a háziasszonynak, a villanyszerelőnek, a portásnak, a könyvelőnek miért ne lehetne a szerelem és a szex a legfontosabb az életben.

A szerelem legyen 51%-ban fontos, a többi minden pedig 49-ben.


Egy másik példa: Ezen az oldalon miért a szerelem, szex rovat a leglátogatottabb? Nem tudom pontosan, de szerintem egymaga megelőzi az összes többi témakört együttvéve.

2010. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Mert az emberek nem tudnak kommunikálni, és ahelyett, hogy az érintettekkel beszélnék meg a gondjaikat, idegenektől kérnek tanácsot a legintimebb témakörben.

Szerintem ez neme egyenlő azzal, hogy a szerelem a legfontosabb.

Ja, és itt mindig van pár idióta, akin jókat lehet mulatni.

2010. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem a pénz a legfontosabb,minden más másodlagos,még az egészségem is,legyek nyomorék,de milliárdos
2010. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!