Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 3. évad történése...

Trónok harca 3. évad történései hol folytatódnak a 3. könyvben?

Figyelt kérdés

Végignéztem a sorozatot,és onnan szeretném a könyvet folytatni ahol a sorozat véget ért

A 4. könyv elején már jóval előrébb van a cselekmény



2014. márc. 6. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A sorotlzat teljesen eltérő szálakon halad.


A 3. évadba az ötödik könyvből is bekerültek doolgok

2014. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Onnan nem tudod folytatni, ez nem így megy. Kezd a legeléjéről, mert csak így lehet megérteni.
2014. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elkezdtem az elejéről az egészet,sehogy sem akart a sztori így összeállni:/

Hiba volt nem a könyvekkel kezdeni

2014. márc. 7. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony, nagy hiba. A sorozat csak a könyvek butított verziója. Kezd tényleg a legelejéről, a Trónok harcától (tehát a legelső könyvvel), mert rengeteg jel, utalás van elrejtve benne. Főleg Eddard fejezeteiben.
2014. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így viszont már nem ragad magával annyira,hogy tudom mi fog történni a fontosabb cselekményeknél
2014. márc. 7. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Még jóval több dolog van. És van benne olyan, amin meglepődnél, ami a sorozatban még nem kapott akkor hangsúlyt.

Pl. Jon származása, öreg Nan meséi, a herceg akit megígértek, a hosszú éjszaka, a jóslatok, a halhatatlanok háza, kié is a tűz és jég dala, stb.

2014. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is sajnos úgyanígy jártam :( kb a 800. oldaltól van a 3.könyvben
2014. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!