Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van letöltve egy videó a...

Ha van letöltve egy videó a gépemre és szeretnék hozzá feliratot letölteni akkor ezt, hogyan tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Hogy tudom azt elérni, hogy ha elindítom a videót akkor a felirat is induljon alatt? Kezdő vagyok, úgyhogy türelmes válaszolókat várok.. :)

2014. márc. 16. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha átnevezed a feliratot és azonos lesz a filmfájl és feliratfájl neve (kivéve a kiterjesztés), akkor a legtöbb médialejátszó automatikusan betallózza a feliratot, és meg is jeleníti.


Ha ez nem megy, akkor elindítod a lejátszást majd a feliratfájlt ráhúzod a lejátszóablakra és az is betöltés lesz.


Vagy a médialejátszó menüiből betallózod.

2014. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak programok (pl. Media Player Classic Home Cinema - [link] -), mely alapból megjeleníti a feliratot. Régebbi médialejátszó esetén fel kell telepíteni a pl. a Vobsubot ( [link] ).


A legtöbb médialejátszó esetében a feliratfájlnak ugyanabban a mappában kell lennie, ahol a filmfájl van és a nevének azonosnak kell lenni.


Pl.

Film.avi

Film.srt

2014. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb lejátszó a film mappájában lévő fleiratot automatice betölti, ha a felirat azonos névvel szerepel, mint a lejátszandó film állomány (persze más-más kiterjesztéssel).


Amennyiben nem akarod átnevezni a feliratot, úgy azt lejátszótól függően más-és-más módon lehet a feliratot hozzáadni a lejátszáshoz.

- BSPlayer-be pl drag-and-drop is segít, vagy CTRL + L, vagy lejátszón jobb gomb -> felirat betöltése

- VLC-ben a filmen jobb gomb -> felirat betöltése , vagy menüsor -> video -> feliratsáv -> betöltés állományból


stb

2014. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem a film nem ilyen avi
2014. márc. 16. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
de nagyon köszönöm a gyors segítséget :)
2014. márc. 16. 12:50
 6/7 A kérdező kommentje:

és a feliratot még nem tudtam letölteni

de megtaláltam, csak nem tudom letölteni abba mappába

2014. márc. 16. 12:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Ráhúztam a feliratot és sikerült! Nagyon nagyon köszönöm! :D
2014. márc. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!