Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto c. animének a filmjei...

A Naruto c. animének a filmjeit és a Shippudent (és annak filmjeit) lefogják valaha is magyarra szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Én legalábbis magyar szinkronnal nem találtam.;(

#Naruto.Shippuden.Filmek.Magyar.Szinkron
2014. márc. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
miért szeretnéd?bár voltak róla hírek hogy a shippudent elkezdik magyarra fordítani de az egész lényegét és hatását elveszi.. ha teheted angol felirattal nézd (bár ha ezt kérdezted nem valószínű hogy tudsz angolul)
2014. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fogod mert nincsen. Amúgy ne kezd el a Shippuu-t nagyon gagyi... közelében sincs egy jó shounennek, az egész story egy fail.
2014. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a magyar felirattal nekem annyira nem tetszik, mert már nagyon megszoktam a magyar szinkronokat és amúgy meg a magyar szinkronosat szerintem jobban át lehet élni.:))
2014. márc. 17. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ilyen dologgal sem vádoltak sok animét. Ha kezdő animés vagy itt megmondom csak ilyen naruto bleach szintű animéket találsz magyar szinkronnal, a többire olvasni kell...(Illetve az FMAB kivételével..) nem hinném hogy annyira megerőltető.
2014. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az Animax (ahol az alapsorozat magyarul ment) nem csődölt volna be, valószínűleg leszinkronizálták volna mindet. De sajna a csatornának vége, más adók meg nem foglalkoznak ilyesmikkel.
2014. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha így megszoktad a magyar szinkront, akkor két dolgot tehetsz: vagy átszoksz arra, hogy eredeti hanggal és felirattal sokkal jobb egy anime, vagy megszokod, hogy nem fogsz tudni túl sűrűn újabb animéket nézni, amennyit szinkronizálnak... Én az előzőt ajánlanám, általában egyébként semmilyen szinkron (a magyar meg pláne!) nincs a közelében se az origi japán hangnak.
2014. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor inkább ne nézz animét

több száz PONT ugyan ilyen kérdés van fent gyakori kérdéseken - a 100 kérdés közül annyi intelligenciád nem volt, hogy eljuttasd az agyadig a válaszok alapján, hogy NINCS magyar szinkronnal -.- ?????????

2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!