Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A zombik miért bántják az élő...

A zombik miért bántják az élő embert? és miért nem támadnak egymásra? Miért csak az élőkből esznek?

Figyelt kérdés
Nem értem miért akarják bántani az embert attól még hogy zombi.

#támadás #annyira nincs más kulcsszó:D
2014. márc. 17. 21:15
 1/8 anonim válasza:
Józsika! A zombijaid csak a számítógépes játékaidban léteznek. Igazából nincsenek zombik.
2014. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem vagyok zombiszakértő, de mintha emberhússal táplálkoznának. Gondolom a romlott hústól megfájdulna a pocijuk.
2014. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2014. márc. 17. 22:07
 4/8 anonim válasza:
Józsika, Jó kérdés :) én ezen még el sem gondolkodtam, de jogos! :)
2014. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jólvan na!:D csak érdekelt.
2014. márc. 17. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Ha amúgy nincs szükségük sem vízre, sem levegőre (bizonyos univerzumokban legalábbis), akkor miért pont a friss hús kell nekik? Nem túl logikus, de hát ez van. :D
2014. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom
2014. márc. 18. 13:25
 8/8 CM_PUNK_2014 válasza:
A zombik a filmekben többnyire fertőzés miatt válnak élőholtakká.Na most figyelj:nem teljesen hülyék ők a szaglásuk igen jó, akin érzékelik a vírust az a számukra barát ezért járnak nem többnyire együtt.Akin viszont nem érzik hogy fertőzött annak könyörtelenül nekitámadnak.A zombiknak csak az élő hús jó többnyire a friss.De a zombi támadás elképzelhetetlen a valós életben.
2014. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!