Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpíros-démonos sorozat fiúknak?

Vámpíros-démonos sorozat fiúknak?

Figyelt kérdés

Olyan sorozatot ( akár élőszereplős, akár animációs) keresek, aminek a főszereplői vámpírok/másfajta démonok, vagy vámpír-/démonvadászok. Googlen rákerestem, de olyan volt amilyet ismerek és nem érdekelt, vagy olyan, amiben nagyrész a romantika játszotta a főszerepet - én pedig pont ezt szeretném elkerülni.


Amiket ismerek: Supernatural, True Blood ( erre azt írták, hogy fiúknak is bátran ajánlják), Being Human.

Előre is köszönöm :)



2014. márc. 22. 13:04
 1/4 Skultéti Edina ***** válasza:
A fiú ismeröseim dicsérik a Grimm c. sorozatot.
2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ŐŐŐőőőő, azt anno elkezdtem nézni, de nekem túl krimiszerű volt :/ Azért köszönöm a választ :)
2014. márc. 23. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Végzet Ereklyéit tudnám ajánlani. Csak könyvben olvastam , de sztem jó.Démonvadászokról (árnyvadászokról) szól. :))
2014. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Darren Shan vámpírkönyvei letehetetlenek, amennyiben szereted a kissé komor, de kalandos történeteket, sok csavarral fűszerezve, ami több könyv elolvasása után "esik" csak le. Ne a filmből indulj ki, mert az egy hulladék. A főszereplő 2 fiú, akik az elején még barátok, a poénok lelövése nélkül, leegyszerűsítve a dolgot az egyikből vámpír, a másikból vámpírvadász lesz.


Démonok, féldémonok, mágusok, született varázslók történetéről szól a Démonvilág sorozat, ugyancsak a fenti szerzőtől. De ez még komorabb, sok benne a kissé undorító cafatolós jelenet, és a szereplők hullanak, mint a legyek. De itt épp ezért jobban lehet izgulni.Ízlés dolga.

2014. márc. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!