Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead-ben Daryl es...

The walking dead-ben Daryl es Beth osszefognak jonni? Mikor lesz az 5. -ik evad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kérdésre válaszolva nem hinném mert szerintem beth meghal de semmi biztosat nem lehet tudni.Pontos dátum nincs de kb októberben folytatodik.
2014. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 without ***** válasza:
Valószínűnek tartom hogy nem már csak a kórkülönbség miatt is Maggie elég ideges lenne ha ez megtörténne de amúgy Darylnek több esze van annál hogy Beth-el kezdjen, szerintem a forgató könyvírók az ő karakterét még jegelik egy kicsit és olyasvalakit fognak megölni aki elég fontos de azért hanyagolható, de az is lehet hogy nem így történik ugyanis eddig sok olyan szereplő halt meg vagy került feledésbe akiből sokkal többet is kihozhattak volna pl Kormányzó, Morgan, Martinez stb
2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Maggie-nek semmi köze hozzá hogy összejönnek-e vagy nem... az egész évadban eszébe sem jutott hogy neki van egy húga is, csak Glennt akarta megtalálni egyfolytában, Beth eszébe sem jutott. Szóval úgy gondolom, hogy ha már ennyire lemondott róla, akkor innentől nincs beleszólása az életébe.
2014. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem. Mert ha a kor különbséget nézzük Daryl 30 felett van, Beth meg kb. 17 éves. Szerintem ez nevetséges lenne de még a Darylt játszó színész szerinte is. Mondta is, hogy zavarja ha ezt akarják a nézők. Az új évad meg októberben jön ki azt hiszem :)
2014. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt ő sem tudja, hogy összejönnek-e a karakterek vagy sem. Az csak az ő véleménye, hogy ha szerinte nem kellene összejönniük. :)
2014. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végülis igazz :D majd kiderül :D
2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!