Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking Bad vagy a Dexter a...

Breaking Bad vagy a Dexter a jobb sorozat? Melyikbe érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dexter!

én imádtam, és hidd el, te is fogod! :)

2014. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aculluca válasza:
55%
Breaking Bad. akkor most 1-1.
2014. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Breaking Bad-et már letudtam, a Dexterből még egy évad van hátra. Eszméletlen jó mindkettő.
2014. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 kedvenc sorozatom mindkettőt csak ajánlani tudom.
2014. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Breaking Bad a valaha készült legjobb pszicho dráma.
2014. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez volt a két kedven sorozatom... vagyis pontosítok: a Breaking Bad még mindig a top1 nálam, a Dexter lecsúszott... az utolsó évad miatt, ami elég rossz lett. De ettől függetlenül mindenképp nézd meg, mert nagyon jó, főleg a 4.évad, meg hát Michael C. Hall miatt. :)

Breaking Bad a sorozatkészítés csúcsa, zseniális alakításokkal.

Szerintem mind a kettőt nézd meg, de kezdd a Breaking Baddel.

2014. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy 4.-5. évadig a Dexter, de utána annyira lecsúszott, a Breaking Bad meg éppen a vége fele lett k**a jó, habár addig is nagyon jó volt :)...
2014. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor a Breaking Bad jobb? Mert több válaszoló ezt írta.
2014. márc. 26. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:

BB egy nagyon jól felépített sorozat, lassú első két évad, két átvezető évad a pszichodrámákért, és egy utolsó évad ami hátba rúgja és kiüti a 10pontos határt.


Adom az egyik másik válaszadó szavait: " A sorozat készítés csúcsa!"



I AM THE ONE WHO KNOCKS!

2014. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyilván ízlés kérdése a dolog, de nálam, a Breaking Bad messze előzi a Dextert. Noha az utóbbiból még csak az első 3 részt láttam, de eddig nem volt olyan, hogy "beleőrülök, ha nem nézhetem meg a következő részt most azonnal". Nekem a Dexter kicsit unalmas, de talán adok még neki egy pár rész esélyt.


Amit a BB-ben szerettem, hogy nem voltak benne teljesen felesleges mellékszálak. Úgy tűnik a Dexterben minden részben akad valami ügy, (2. rész alkesz sofőr, 3. rész gyilkos tinédzser) ami sehogyan sem kapcsolódik a történet fő szálához, a fő szál pedig csak nagyon lassan, nyögvenyelősen halad.

2014. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!