Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek szimpi Violetta karaktere?

Nektek szimpi Violetta karaktere?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom nincs vele,örülök,hogy nem olyan bunkó és gonosz,mint Ludmilla,viszont az nagyon idegesít,hogy mennyire bizonytalan az érzéseivel kapcsolatban.Oké,hogy ez normális,de már nem tudom hányadszorra,képtelen eldönteni,hogy Leont vagy Thomast szereti-e.

Lehet,hogy most Leont,de láttam Youtuben egy részt,ahol Thomassal csókolóztak -.-" Eldönthetné végre mit akar..



2014. márc. 27. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

A szélsőséges karakterek jellemzik ezt a sorozatot, azért remélem a szereplők átmennek majd némi személyiségfejlődés is.

Amúgy Violetta karaktere olyan elviselhető számomra. Bevallom én jobban kedvelem a határozott egyéniségeket a filmvásznon, mint a "nem tudom mit tegyek" karaktereket.

2014. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
Nagyon szimpi
2014. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem:D Össze-vissza kavar, mindenkinek két értelmű jeleket ad, és még csodálkozik. Ha valakire mérges nem hallgatja meg csak megsértődik, és mindig hangotatja (pl Thomasnak) hogy milyen hazug, és hogy a hazug embereket utálja a legjobban, mikor nemtelik el úgy rész hogy ne hazudna valami újat valakinek:DDDD Azt is bírom hogy a sorozatban mindent félreértésekre alapoznak, mert senki sem beszél senkivel ha valamit hall vagy lát, csak megsértődik:D De mondjuk nemis baj, csak ezért nézem a sorozatot, mert viccesek ezek a lehetetlen helyzetek:d
2014. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nem annyira szimpatikus de nincs vele bajom én sokkal jobban szeretem ludmillát mert a 2.évadban normális lessz
2014. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Luca0830 ***** válasza:
Én nem mindig szeretem violettát. 2. és 3. évadban 2 új udvarlója lesz vilunak és akkor végképp se tudja eldönti mit akar . nem ő a kedvenc szereplőm de azért szimpatikus
2014. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Imádom a sorozatot, de violettát utálom a legjobban

Mindig van valami baja, mindenkivel kavar, olyan mint egy utolsó ribi

2014. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a helyébe képzelni magad! És igen, nagyon nehéz dönteni. És igen, nagyon szimpi a karakter.
2014. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpi. És nem, nem a bizonytalansága végett (bár részben azért is...). Nekem nem igen jönnek be a pozitív szereplők. Jó, lehet nem normálisnak tűnök, de nekem Ludmila karaktere sokkal jobban bejön, mint Violettáé (sőt, Ludmila is best FOREVER.).
2015. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!