Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki (volt) a kedvenc...

Nektek ki (volt) a kedvenc szereplőtök a Breaking Badben (Walt és Jesse-n kívül), és kit utáltatok a legjobban, mint alakított karaktert? Miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Walter volt a Number One! Jesse utána. Rajtuk kívül Gus-t Hank-et Mike-ot. De őszintén így visszagondolva nem volt olyan szereplő akit utáltam, annyira jól megírt sorozat volt hogy mindenki kidolgozott lett így nem nagyon tudok mondani. Még Tuco Salamanca-t és Saul-t is imádtam.
2014. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saul-t és Mike-t kedveltem rajtuk kívül a legjobban.

Meg mondjuk Hank karaktere is nagyon ott volt.

És nem igazán volt olyan akit ne kedveltem volna a sorozatból, talán néha Skyler, Marie.

2014. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen Saul ,nagyon várom a BB spin off-ját vele.

Aki meg a legellenszenvesebb az Skyler.

2014. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem utáltam senkit, szerintem annyira zseniális volt mindenki ebben a sorozatban. Pont ezért bírtam is mindenkit. Na jó leginkább Sault, Hanket, és Mike-ot, Walton és Jessen kívűl persze.

Az ikerpár elég félelmetes volt, de utálni nem utáltam őket.

2014. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mike
2014. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. ÉVAD SPOILER !!!!!


Hank volt az abszolút kedvencem (nálam megelőzte Walt- ot és Jesse-t is). Amit pedig Dean Norris az 5. évad második felének néhány részében alakított (onnét kezdve, hogy rájön, ki a hunyó, addig, amíg meg nem ölik), az valami hatalmas volt szerintem. Abban a talán 3 (?) részben ő volt messze a legjobb!

Ja, és senkit nem utáltam, fantasztikus sorozat volt.

2014. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést nem lehet így feltenni, mert a szereplők többsége erőteljes jellemfejlődésen ment keresztül a film során.


Walt pl. nekem eleinte egy szimpatikus figura volt, de a végére valahogy nagyon elszállt vele a ló, és egy arrogáns, nagyképű bunkó lett belőle.


Jesse viszont szerintem pozitív irányba fejlődött. A felelőtlen, nemtörődöm drogos csávóból, egészen normális, és többé-kevésbé értelmes ember lett. De a meggondolatlansága végig megmaradt, és ez is okozta a vesztét.


Skyler is többször változott a film során. Volt metszően okos, hidegvérű üzletasszony, és a történtek súlya alatt összeomlott idegroncs is. Az utóbbi szerepet nehéz úgy eljátszani, hogy közben szimpatikus maradjon a nézőnek.


Mint ahogy Hank is utálatos volt, amíg az ásványaival volt elfoglalva, meg azzal, hogy minél undokabb legyen a feleségével. De összességében nagyszerű karakter volt.


Marie viszont végig csak egy hülye p.csa volt. Ő volt az, akire mondhatjuk, hogy nem szerettem.


Senki nem említette viszont Gus-t. Szerintem óriási volt. Hideg, kimért, megfontolt, racionális. Ha a fő kérdésre kell válaszolni, akkor én őt szerettem legjobban a két főszereplőn kívül.


Mike-ról lényegében ugyanezeket a tulajdonságokat lehet elmondani.


Az ifjabb Walter "Flynn" viszont valahogy felesleges szereplőnek tűnt nekem. Azon kívül, hogy siránkozott, hogy nem érti, mi folyik körülötte, lényegében nem csinált semmit az egész film alatt. Talán ő testesítette meg Walt vesztenivalóját, na meg persze a kis Holly. És persze ők adták a motivációt is, hogy kezdjen valamit az életével.

2014. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 without ***** válasza:
Saul agyafúrtan pimasz stílusa nekem nagyon bejött, a dumája is hatalmas volt minden tiszteletem azé aki megalkotta a karakterét és a szövegét, Mike&Gus is nagyon jól el van találva Mike ha kell gyengéd papi ha kell igazi vadállat de mégsem határok nélkül csak úgy sugárzik belőle a tapasztalat Gus igazi szunnyadó vulkán de ha kitör akkor nem semmire amire képes mégis minden helyzetben meg tudja őrizni a hidegvérű eleganciáját például a halála is ilyen azért az hogy még igazít magán egyet, egyébként Saul rajongóknak üzenem hogy állítólag sorozatot fognak készíteni az életéről illetve mielőtt megismerte volna Heisenberget ezt inkább humorosra fogják szabni mintsem drámaira
2014. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!