Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Benedict Cumberbatch féle...

A Benedict Cumberbatch féle sherlock 3. évadjának első részében hogy játszotta el hogy meghalt?

Figyelt kérdés
láttam a részt de számomra nem derült ki hogy végül hogy is játszotta el hogy meghalt. mert ami az elején van bejátszva azt is és a többi verziót a rész alatt is csak valaki elmondja a rajongói közül!

#Sherlock #Benedict Cuberbatch
2014. márc. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam de ha van rá időd és érdekel ma lesz a magyar premier.
2014. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ma este lesz a premier az AXN csatornán. Amúgy meg nyilatkozták a készítők, hogy a harmadik verzió az igaz. Az a leglogikusabb, még ha egyszerű is, és nem az a nagyszabású terv, amire mindenki számított.
2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jaj nagyon köszi akkor megnézem!!!!

de úgy kifog derülni mert ami bejátszás van benne 3szor is akkor utána vki mondja hogy lehetetlen szóval csak valaki elmeséli de akkor megnézem

2014. márc. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!