Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felhők fölött 3 méterrel első...

Felhők fölött 3 méterrel első részében miért H a hibás Csirke halálért?

Figyelt kérdés

Nem egészen értem ezt a részt,mert ugye a film végén Babi őt hibáztatja a haláláért,és H ezért pofozza meg..Aztán a 2.rész vége felé is mikor H visszaszerzi Csirke motorját,odaképzeli Csirkét és ő azt mondja neki 'Megbocsátok!' Ekkor H nagyon megörül és beleugrat a vízbe a motorral..


A másik pedig mikor szintén a 2.részben H elmegy Csirke sírjához a temetőbe,és Csirke ott győzködi (megint odaképzeli ugye) H-t,hogy meg kell bocsátania Babinak..De miért H-nak kéne? Hogy elhagyta őt Babi? mert végül is nem Babi volt az aki bántotta..


Amúgy imádom mindkét részét a filmnek,ezért is zavar hogy ez a rész nem teljesen világos,előre is köszi :)



2014. márc. 24. 15:50
 1/4 anonim válasza:
Hát ezt én sem értettem pontosan... De mondjuk én arra is gondoltam hogy ugye H megigérte Csirkének, hogy elmegy a versenyre. (hogy bebizonyítsa Csirke hogy le tudja győzni)De ugye H nem ment el..
2014. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam már erre. Csak ez azért nem stimmel,mert Csirke balesetet szenvedett,viszont szerintem nem azért mert H-t nézte,hogy ott van-e..Ennek így nincs sok értelme. Viszont az jutott eszembe,hogy lehet azért ő a hibás,mert A haverjai miatt tűnt el Babi anyjának a gyűrűje,hogy visszaszerezze H verekedett Chino-val (nem tudom hogy kell írni a nevét xd), és Chino a versenyen kereste H-t,de Csirke mondta hogy ő indul ma helyette. És Csirke a motorjával egy olajfolton csúszott meg és végül halt meg. A baleset előtt közvetlenül pedig tisztán látszik,hogy Chino szándékosan szórakozik Csirkével. És visszavezetve a szálakat, H a hibás,mert Chino rajta akart bosszút állni,de mivel ő nem volt ott aznap,Csirke volt a célpont, De persze Chino se a halálát akarta (gondolom)!



Na mindegy,remélem nagyjából azért érthetően fogalmaztam :) De lehet,hogy ez a verzió sem stimmel.

2014. márc. 25. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
azért, mert ha elmegy a versenyre Hugo akkor nem kellene csirkének "helyette" indulnia.
2014. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én meg mai napig azt nem értem,hogy a 2.reszben miért hívja mindenki H(ugo)-t Ache-nak? 🤷😄
2023. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!