Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a How I met...

Mit gondoltok a How I met your mother/Így jártam anyátokkal záróepizódjáról? SPOILER

Figyelt kérdés

Sok-sok csalódott kommentet olvastam, kritikákat, és személy szerint én meg vagyok zavarodva. Meg mertem volna esküdni rá, hogy valahogy kijátsszák ezt a Robin és Ted kártyát (már csak azért is, mert ugye a sorozat bizonyos vonásaiban kísértetiesen hasonlított a Jóbarátokhoz, és ott is végül a Robinnak megfeleltethető Rachel Joey helyett Ross-szal jön össze), és lehetett volna még jobban is elszúrni, de nagyon nem vagyok kibékülve a dologgal akkor sem.

1. Barney karakterfejlődését a kukába dobták egy tollvonással, visszavedlett egy nőcsábásszá (aki egy kaland eredményeképp lett apa, jóember... ennél többet érdemelt volna).

2. Robin egy unalmas, magányos karrierista, pedig már róla is úgy tűnt, megváltozott.

3. Ted, amint lehetőséget kap megint, mert végre eltűnik az útból álmai (?) nője, máris megint fut vissza Robinhoz.

4. Megtanultuk a sorozatból, hogy csodák nincsenek, semmi barátság nem tart örökké, ahogy a szerelem sem.

Ti mit gondoltok mindezekről?


2014. ápr. 1. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Persze részemről is van másik fele a dolognak.

1. Barney hitt a Robinnal való kapcsolatában, és az, hogy ez nem működött lelkileg teljesen összetörte (ahogy azt indokolja is), viszont észhez téríti az élet csodája. Bár azért érdekelne, mi van a gyerek anyjával.

2. Ted gyerekei már hallották a szülei találkozásának a történetét, ezért a kérdés az volt, miért is meséli el mindezt.

3. Tednek lelkiismeretfurdalása van, mivel szerette Tracyt igazán, de magányos, a történeteket felidézve újra elgondolkodott, mi lenne, ha a két, megfáradt szív egymásra találna öreg napjaikra, betartani az egymásnak tett ígéretet arról, hogy ha épp nincs senkijük, összeházasodnak, illetve megnyerve Marshallnak a rájuk kötött fogadást.

2014. ápr. 1. 14:01
 2/6 szuperpocok ***** válasza:
100%

Pont így látom én is.

A környezetemben mindenki fel van háborodva, én nem annyira. De van amin igen.


Az, hogy kiderül az, hogy az anya már halott amikor Ted mesél az engem meghatott. Kicsit a Forest Gumpra emlékeztetett: egész életében az igazi után kajtatott, de csak rövid ideig lehetett vele, de azon idő alatt megajándékozta 2 gyerekkel. (Forest csak 1) Szóval ez stimm. Szerintem olyan misztikus légkört teremt az anya köré.


Engem az se nagyon zavart, hogy az ötösfogat feloszlott. Mindenkinek gyereke van, van elég baja mindenkinek.Ennyi.


A sorozat tele van gyerekes, irreális, helyzetekkel, nagyon ritkán vannak benne mély, drámai pontok. Erre a végén jött a hidegzuhany.


Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy 20 perc alatt lerombolták Barney karakterfejlődését.Barney meg visszatér a régi énjéhez. Ismét jönnek az unalmas "HIgh-Five"-ok meg a "Legend------dary" sablonszövegek amelyek már a második évadban is unalmasak voltak...szerintem a sorozat írói tudták, hogy ezzel gecci nagy hibát követtek el ezért tették be a váratlan babát.Szomorú, hogy Barney és Robin elváltak.

2014. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szuperpocok ***** válasza:
80%

Előző vagyok:

Másik probléma,hogy a sorozat tele van gyerekes, irreális, helyzetekkel(mondjuk én emiatt szerettem), nagyon ritkán vannak benne mély, drámai pontok, ha pedig mégis akkor valaki egy fingós viccel tönkre basssza az egészet.

Erre a végén jött a hidegzuhany, amivel semmi baj sincsen.

2014. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEkem tetszett :) Tudjátok nekem is elegem volt mostanság a Robin-Ted szálból de régen nagyon bírtam őket (még úgyis,h tudtam nem ő lesz az anya) amikor megtudtam,h Robinék elváltak ledöbbentem és nem örültem neki, de aztán rájöttem,h voltak jelek arra utalóan,h ez így nem lesz okés. És tényleg a történet nagyrésze Robinról szólt. Szerintem nagyon megható volt és tetszett :) bár amikor véget ért az utolsó rész még nem tudtam mit érezzek de most már örülök neki :)
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nekem nem is azzal a résszel volt nagyobb bajom, hogy Robin és Ted egymás mellett kötnek ki, hanem az, hogy felépítették Barney és Robin kapcsolatát éveken át, egy egész évadot szántak az esküvőjükre (+4 a kapcsolatukra), majd 5 perc alatt már el is váltak. Az a rész jó, hogy Robin-Ted dolog annyira nem volt mégse hangsúlyos, hogy úgy érezzük, fontosabb személy, mint Tracey.

2014. ápr. 3. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is rohadtul zavart, hogy Barney utolsó taktikáját Robinra áldozta, elégette a Taktikai Könyvet, erre a végén vissza megy a bárba és szedi fel az új nőciket :/ Engem az is zavart, hogy Ted mindent feláldozva sietett Robinhoz még Pl. amikor Viktoria hívását várta, azt kiderült hogy Robin nem szereti, így okés.De az, hogy elválnak Barney-val és Ted rájön, hogy itt az idő, go Robinhoz az nagyon zavart! Mindenesetre nekem tetszett a sorozat, szerettem sőt szeretem! :)
2014. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!