Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összeállítottam egy listát,...

Bogyó0513 kérdése:

Összeállítottam egy listát, hogy milyen sorrendben kellene megnéznem a Marvel bosszúállós filmjeit, de elrontottam. Segítene valaki sorrendbe tenni?

Figyelt kérdés

A lista ahogy én gondoltam:

1, Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

2, A hihetetlen Hulk

3, Thor

4, Vasember 1.

5, Vasember 2.

6, Bosszúállók

7, Vasember 3.

8, Thor: Sötét világ

9, Amerika Kapitány: A tél katonája

Ez azért nem jo, mert a hulk végén a nő apja azt mondja Starknak hogy Vasemberként jobb. Akkor mi a jo sorrend?



2014. ápr. 1. 21:14
1 2
 1/12 anonim válasza:

időrendi sorrendbe azt nem tudod rakni, ahol csak az egyik szereplő életét mutatják be, egyiket beteszed a másik után.

amúgy jó ez így, én is így néztem meg őket.

2014. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy is akkor áll össze a kép ha mindent láttál. Érdemes minden filmet végig nézni hiszen mindig van plusz jelenet.


A Marvel-moziuniverzum keretében először megjelent film a A Vasember (2008) volt, melyet A hihetetlen Hulk (2008) követ, de sokan kifelejtik az eredeti Hulk (2003) filmet. Ezeket a Vasember 2. (2010), a Thor (2011), az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (2011) és a Bosszúállók (2012), valamint a a Vasember 3. (2013 május) követett. Öt további film: a Thor: Sötét világ, a Captain America: The Winter Soldier, míg a Guardians of the Galaxyt, az Ant-Mant és a Bosszúállók egyelőre cím nélküli folytatását bejelentették.



Én így néztem kronologikus sorrendben:

- Hulk (persze ez nem számít bele)

- Amerika Kapitány

- Vasember

- Vasember 2

- Hihetetlen Hulk (ennek az utolsó jelenete a vasember 2 után játszódik)

- Thor

- Bosszúállók

- Vasember 3

- Thor 2

- Amerika Kapitány 2

2014. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 amanojaku válasza:

kiadás éve szerint rakd sorrendbe, kivéve persze az első kapitány-filmet:

Az első bosszúálló

hihetetlen Hulk és Vasember 1 (nagyjából egyidőben van, vagy esetleg a vasember később van)

Thor és vasember 2

bosszúállók

vasember 3

thor (mivel nagyon távol játszódik a nagy része, nem tudjuk igazán, mennyivel vagyunk a bosszúállók után)

kapitány 2.


de itt egy hivatalos kronológia, ami lassan bár, de frissül: [link]


itt egy másik, ami az Agents of SHIELD eseményeit is bemutatja részletesen. én a föntit tartom jobbnak, mert külön jelöli a filmeket.

[link]

2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A vasember 2 végén kerül elő Thor pörölye, ami a Thor elején történik, tehát ezek egymást követik.
2015. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TripleKing válasza:
100%

Én így nézném meg a helyedben (SPOILERESEN magyarázva!!!!):


TÉNYLEG SPOILER VESZÉLY!!!


MÉG MINDIG SPOILERES LESZ!!!



0. Hulk (Nem köthető közvetlen a bosszúállókhoz, de a Hihetetlen HULK-ot könnyebb így követni)


Bosszúállók történet:

1. Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

2. Vasember (Fury a végén felkeresi, hogy csatlakozzon a bosszúállókhoz - addigra már megvan a terv, hogy lesz, de ott még nem csatlakozik Stark)

3. Hihetetlen Hulk (Stark felkéri, hogy csatlakozzon a bosszúállókhoz, bár még Ő sem tagja. De THOR jobban fel lehet vezetni a Vasember 2 után.)

= Történet szerint az események kb a Vasember 2 és Thor első részével egy időben játszódnak =

4. Vasember 2 (THOR pörölye itt jelenik meg a végén, Itt még nem ismeri fel Amerika Kapitány pajzsát)

5. Thor (Bosszúállók történet felvezetése, Erik Solveig itt tesz említést Bruce Bannerről, hogy ismeri, mint sejtkutató)

6. Bosszúállók (Thor történetszál folytatása)

7. Vasember 3 (Stark pánikbeteg a bosszúállók története miatt)

8. Thor: Sötét világ (A végén itt adják oda az éterkövet a "Gyűjtőnek")

9. Amerika Kapitány: Tél Katonája (A végén itt vezetik fel az "Ikreket", akik az Ultron Korában szerepelnek)

10. Bosszúállók: Ultron Kora (Thanos a végén csak felveszi a kesztyűt a kövek nélkül, tehát a Galaxis Örzői simán jöhet ez után sorrendben, mert még a "Gyűjtönél" vannak)

11. Galaxis örzői (Harold kacsa szál WTF?)

12. Hangyaember (Itt tér vissza Buckey a végén, amit az Amerika Kapitány 3 története követ)



Forgatás alatt:

13. Amerika Kapitány 3

2015. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valaki frissítse a listát pls.
2017. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A frissített lista:


1. A hihetetlen Hulk

2. Vasember

3. Vasember 2.

4. Thor

5. Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

6. Bosszúállók

7. Vasember 3.

8. Thor: Sötét világ

9. Amerika Kapitány: A tél katonája

10. A galaxis őrzői

11. Bosszúállók - Ultron kora

12. A Hangya

13. Amerika Kapitány: Polgárháború

14. Doctor Strange

15. A galaxis őrzői 2.


Ezek a filmek készültek el eddig. Ebbe a sorrendbe tessék nézni. A jövőre nézve tervek:


16. Pókember: Hazatérés

17. Thor: Ragnarok

18. Fekete Párduc

19. Bosszúállók: Végtelen háború - 1. rész

20. Marvel Kapitány

21. Bosszúállók: Végtelen háború - 2. rész

;)

2017. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A frissített lista nem jó, mert az Amerika kapitány jóval előbb játszódik mint a Vasember és a Hulk.
2017. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a Galaxis örzői 2 pár hónappal az első rész után játszódik, így az után jön kronológiai sorrendben
2017. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hihetetlen Hulk a Vasember első része után játszódik, mivel: A végén Tony említést tesz rá, hogy szálljon be a Bosszúállókhoz. És mivel Tony A vasember stáblista utáni jelenetben Nick Furry megjelenik nála. Bár én megjelenés sorrendjében néztem meg. DE az Amerika akpitány az első.
2017. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!