Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1990-es évek legelején vetítet...

1990-es évek legelején vetített sorozat a királyi televízióból. SEMMI nem rémlik az egészből :Đ ?

Figyelt kérdés

nehéz lesz elmondanom a dolgot, hogy mit is keresek pontosan, mert körülbelül semmire nem emlékszem a keresett sorozatból. az biztos, hogy 1990-91-92-93 környékén ment a tévében, nem német adón, hanem szinkronizálva az M1-en, esetleg az M2-esen. esetleg a kacsamesék egyik vállalhatatlan sorozata volt, nem rémlik

az viszont rémlik, hogy NAGYON SOK rosszindulatú űrlény üldözött benne mindig egy kislányt, vagy egy kisfiút? de ezek az űrlények embereknek néztek ki

és ami megmaradt jelent bennem, hogy valami kis faháznál gyűlnek össze, előttük a tó, nádas, és nagyon néznek a távolba :Đ más nem rémlik

volt egy hangulata


2014. ápr. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Húú, most, hogy mondod, nekem is beugrott valami erről.:) Meg volt egy Jessie című, abban leginkább papírzacskóban rejtőzködő, repülő-lebegő, piros, gömbalakú, "farokkal" is rendelkező szem volt, ami egy kis tévéképernyő volt.:) Szerettem. Ez nem az, amit te keresel, de gondoltam megemlítem, hátha nosztalgiát ébreszt valakiben, mint te bennem, köszi.
2014. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hegy gyomrában (Under the Mountain, 1982)


[link]

2014. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

thx, mate

ha ezer évig élek se jövök rá soha

kiguglizhatatlan

2014. ápr. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!