Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítsééééég, milyen sorozatot...

Segítsééééég, milyen sorozatot nézzek? 14L

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mit nézzek. Miket ajánlanátok?

Amiket kivégeztem: The Walking Dead, Pretty Little Liars, Ravenswood, Teen Wolf, American Horror Story. Nyáron szeretném elkezdeni a How I Met Your Mothert.

Gondoltam a Trónok Harcára még, de egy barátnőm azt mondta, nagyon durva, és sok az olyan jelenet amit én, aki prűd:D tuti nem bírna végignézni.

A Skinsbe is belekezdtem, de nem jött be annyira:/ Szintúgy a Vámpírnaplók és a Gossip Girl. Valaki valamit? A Doctor Who az miről szól? Jó?:D



2014. ápr. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Uhhh, a Doctor Who miről szól? Hát, így tömören: az életről és az emberekről(meg nem emberekről is).


Az alap történet sci-fi, de nem veszi magát komolyan. (Nincs benne fél órás fejtágítás a jövőbeli technológiáról, de az időgépen rendszeresen elfelejtik behúzni a kéziféket). Szóval van ez a földön kívüli pasi, aki egy telefonfülkének álcázott idő/dimenzió géppel megy bele a világba és hobbi szinten nagyon érdeklik az emberek, így néhány bartáját magával viszi. Szóval kolbászolnak fel s alá a történelemben, jövőben és alternatív idővonalakon. Emellett nagyon jó humora van, mondanivalója, haladó gondolkodásmódja és izgalamas.

2014. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A trónok harcban meg van minden mint a mesében, egy kis vérfertőzés, egy kis kínzás, egy kis felnégyelés. Nem csak a prüdériádat fogja felborzolni de a bélbolyhaidat is.
2014. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
nézz Odaátot :D vagy Szépség és szörnyeteget, vagy Elcserélt lányokat. Ezek tök jók. Az animéket nem szereted? Abból is van pár jó
2014. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek^^

Elkezdtem végül is az Így jártam anyátokkal-t :D

Amúgy az Odaátról csak jót hallottam :) A Szépség és a szörnyeteget pedig szintén elkezdtem, de uncsi volt :D

Az Elcserélt lányokról még életemben nem hallottam, meg is nézem, miről szól.

2014. ápr. 6. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem hazudtak akkor, az Odaát fantasztikus!:D Én csak ajánlani tudom:)
2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!