Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harca sorozatot,...

A trónok harca sorozatot, hogy jobb nézni szerintetek: angolul magyar felirattal, vagy magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én általában megnézem eredetin is meg szinkronosan is. Nem vészes a magyar szinkronja, egyik egész eltalált magyar szinkront kapott tehát nézheted azzal is.
2014. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Én is megnézem felirattal+szinkronnal is. A ritka kivételek közé tartozik ahol meglepően jó a szinkron.
2014. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az HBO-s sorozatoknak majdnem mindig jó a szinkronja! a legtöbb sorozatot amúgy feliratosan szoktam nézni, de a Trónok harcát szerintem célszerűbb szinkronosan, ugyanis elég bonyolult a cselekmény, sok szereplő van, különböző népek, régi történetek, nagyon sok benne a szöveg, feliratosan alig tudsz felnézni a képre annyi a szöveg.
2014. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én angolul nézem. Belekezdtem egyszer magyarul is, de már annyira megszoktam az eredeti hangokat, hogy képtelen voltam folytatni.
2014. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad még jó volt szinkronnal. Nem is azzal van a gond, többnyire illenek a szinkronok a színészekhez. De néha olyan hülye kiejtés van, hogy megáll az ész. Na meg én azt mondom, lehet akármilyen jó is egy szinkron, az eredetit sose fogja überelni. Az az eredeti, és én azt mondom, a színészi játékhoz ugyanúgy hozzátartozik a színészek hangja, mint bármi más.
2014. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En szinkronosan nezem csak Daeny eredeti hangja ami hianyzik :)
2014. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, ahol jobb a szinkron, mint az eredeti (bár ott nincs is színészi játék) pl. a South Park!
2014. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Angolul, felirat nélkül. Iszonyat sok rizsa van, a fél képernyőt kitakarja.

A szinkront nem szeretem.

2014. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz, de sajnos nem tud mindenki olyan jól angolul, hogy tökéletesen értse felirat nélkül.
2014. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én minden sorozatot feliratosan nézek. Szerintem sokkal jobban ,,átjön'' az egész,mint szinkronosan. És igen...vannak elég idióta kiejtések magyarul.
2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!