Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Help!...

Mevikk kérdése:

Nektek hogy tetszett a Help! Című beatles film?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert még nem láttam de meg szeretném nézni.(azt sem tudom hol tudom megnézni mondjuk,de nem kérdezhetem meg,hogy hol tudom megnézni mert törlik)

2014. ápr. 13. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett!

Igaz, hogy összességében viccesebb a Nehéz Nap Éjszakája c. filmük, de a Help! már színes film, és tetszik benne, hogy különböző helyeken forgatták (Anglia, Ausztria-síelős jelenet, Bahama-szigetek stb)

Szóval jó film, tele jó zenével, mindenképp érdemes megnézni!

2014. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi mert alapvetően szeretem nagyon a Beatlest csak nem találom sehol sem a filmet.... :-(
2014. aug. 24. 23:02
 3/4 anonim válasza:

Én meg szeretném nézni, de sehol sem látom a filmet. Elküldene valaki egy linket, vagy egy oldalt, ahol meg tudom keresni? (mozicsillag, youtube kívül

Bocsi, hogy belekérdezek

2015. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én kb. félórát kerestem egyfolytában, és a végén megtaláltam! Hála istennek!

Írd be a keresőbe azt, hogy stagevu, és írd be a keresőbe, hogy "help beatles" majd ott az a film, amelyiknél egy férfi meg egy nő vacsoráznak. Ha rákkatintasz erre, akkor lehet, hogy egyből elindul, de lehet, hogy le kell tölteni (nekem az utóbbi van sajnos). Ha le kell tölteni, akkor a bővítményes dolog alatt az első mondat sárgán, arra rákattintasz, és letölti "media player"-re. (ha nincs media playered alapból akkor szerintem azt kellene előbb letölteni)


Kb. 7 perc míg letölti, és utána egyből adja teljes Help! filmet magyarul.


Tipp: nálam az szokott lenni, hogyha a filmet nézve kinagyítom teljes képernyőre, akkor nem tudok semmi mást megnyitni, mert ahogy újra elindítom, belassul, és nagyon szaggatott lesz, és nem tudom helyrehozni :( Újra meg nem tudom kezdeni teljesen elölről a filmet, mert mindig le kell töltenem, mielőtt megnézem...


Ha ezeket megoldod, akkor meg tudod nézni, és szerintem is nézd meg mindenképp, mert valami fantasztikus :) Tele van humorral (főleg Lennon humorával), meg teljesen jó a története :)


Remélem segítettem :)

2015. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!