Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mennyire jön be León...

Nektek mennyire jön be León karaktere?

Figyelt kérdés

Szereintem jó, mert magabiztos, kedves stb. bár egy kicsit féltékeny :/ ://



Nau


2014. ápr. 14. 20:05
 1/1 oroszkremtorta válasza:

Nem a kérdésedre válaszolok (tulajdonképpen arra is), de muszáj leírnom. :) Eleinte "függő" voltam, imádtam a sorozatot. Aztán ahogy a 20-25.részhez értem, kezdett unalmas lenni. Vontatott téma, idegesítő "véletlenek" és még sorolhatnám. A fiúk helyében már rég hagytam volna a fenébe a csajszit (pedig én is lány vagyok) vagy néha-néha fordítva is. Találsz ezeknél 1000x jobb filmeket/sorozatokat :).

De hogy ne offoljak, leírom a véleményemet is. Kicsit olyan, mint Ludmilla, egyfolytában útban van és vannak dolgai (pl. mikor Thomast és a főnökét akarták "megviccelni",mintha Thomas lopott volna) amik visszataszítóak. Nem tudom hogy azóta változott-e, de itt még nem annyira szimpi:)

2014. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!