Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER. Ki ölte meg végülis?...

Boorya. kérdése:

SPOILER. Ki ölte meg végülis? (GoT)

Figyelt kérdés

..Joffrey Baratheont.

Én úgy emlékszem, hogy Lady Olenna tette el láb alól azzal az ékszerrel amit Sansának adott, de sok ismerősöm azt mondja hogy Kisujj a bűnös.

Ne hurrogjatok le hogy hülye vagyok, ezek a kommentek kíméljenek.

TUDOM hogy nem emlékszem pontosan, ezért kérdezek, hogy világos legyen. :)



2014. ápr. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Stannis támadása előtt Kisujj vállalta, hogy elmegy a Tyrellekhez egy házassági ajánlattal (Joff+Margery), amit sikerült megvalósítani. Mialatt ott volt náluk, mindenkinek azt mondta,hogy Joff milyen jó ember, a kíséretének pedig megparancsolta,h mindenkinek mondják el az igazat Joffról. Így Olenna is meghallotta a katonáktól,h Joff milyen, elkezdte félteni az unokáját, beszélgetett Kisujjal és abban maradtak,h megölik Joffot. Szal Olenna tervezte ki,h öljék meg, de Kisujj érte el h ezt akarja.
2014. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, így van.

Kisujj + Olenna + udvari bolond + Sansa ékszere = Joff megmurdel

2014. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
óóóóóóóóh, így már értem, nagyon jó volt ez a rész:))) Köszönöm az infót!!!
2014. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Vote4Joffrey
2017. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!