Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az RTL Klub a szulejmánnak...

Az RTL Klub a szulejmánnak tényleg csak az első két évadát adja le?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni! De akkor nem kezdték volna el leadni!

De elég nagy vicc az ahol most tart!XD Borzasztóan lassan haladnak, így vagy 3évbe fog telni mire a sorozat végére érünk! Törökországba meg most fog véget érni a sorozat! Úgy hogy szerintem már az egészet el*aszták! :S

2014. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is alaposan elszúrták! Nem is lehet így igazán élvezni a sorozatot, hogy csak fél részeket adnak hetente egyszer. Hát ha én tudom, hogy lehet csak a sorozat felét adják le, el se kezdtem volna nézni.

Köszönöm a választ!

2014. ápr. 18. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező honnan szedted az infókat?
2014. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. kérdező! Rendszeresen látogatok a Meryem Uzerli gportalt, és ott írta az oldal szerkesztője, hogy az RTL csak az első két évadot vette meg, és a folytatás nem biztos. Abban reménykedtem, hogy valaki esetleg többet tud erről.
2014. ápr. 21. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Felcsillant a remén, hogy leadják a harmadik évadot.

[link]

2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most már biztos vagyok benne, hogy megveszik, mert a hat hét szünet miatt nagyon lázadtak az emberek, és ha ezt csinálják egy kis kihagyásnál, akkor, hogy reagálnának végleges megszüntetésre? Na ezt már nem merné kockáztatni az RTL. De nagyon köszönöm, hogy ennyi idő után még válaszoltál!:)
2015. jan. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!