Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legsikeresebb? (A többi...

Ki a legsikeresebb? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a legsikeresebb a fiúk terén a Violetta című sorozatból a valóságban? Violetta, Camilla, Francesca, Nati, vagy Ludmilla? Kérlek az olyan válaszokat mellőzzétek, hogy :Te még azt nézed, meg: De béna vagy (enyhén fogalmaztam). Ha nem teszik a kérdés, ne válaszolj!

2014. ápr. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Rajongói oldalon napra készen felhomályosítanak.
2014. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 whiterabbit7 ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy béna hogy nézed, én is nézem ( mondjuk megvan annak is az oka).

Szerintem már túlzás ami Violetta körül forog. Mindenki belé lesz szerelmes. Ez óriási nagy hülyeség, mert szerintem a felsoroltak közül ő a legrondább (BOcs, ha valaki nem így gondolja)és még a többi tulajdonsága sem valami szimpatikus, például hogy össze vissza hazudozik és egyszerre két fiúval akarna járni ha tudna (szinte meg is teszi). Viszont a kérdésre egyértelműen Violetta a legsikeresebb.

2014. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Szerintem igazad van, nekem speciel Camilla a kedvencem. :)
2014. ápr. 25. 21:53
 4/4 whiterabbit7 ***** válasza:
Nekem is :) Az öltözködési stílusa nagyon közel áll hozzám, de más dolgok miatt is a kedvencem :)
2014. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!