Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon durva és félelmetes...

Nagyon durva és félelmetes horror filmet ajánlana?

Figyelt kérdés
olyantól, amitöl nagyon meg lehet ilyedni... most ilyen film kellene.. köszönöm:)

2014. ápr. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Heartless, ha megfelel angolul.


Ha nem, akkor Ház az erdő mélyén.

2014. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, te komolyan gondoltad a "Ház az erdő mélyén"-t? Az egy horror-vígjáték x'd. Én elég fosatós horrornak tudom ajánlani a "Halálos hallgatás" c. filmet, esetleg a "Démonok között". Ajánlok még neked egy jó kis délutáni horrort ami mellesleg az én kedvencem az "Elhagyott szoba", ennek a filmnek szerintem olyan feelingje van, óriási.
2014. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, te egyel feljebb, a Halálos hallgatás unalmas, az Elhagyott szoba méginkább. A Démnok között sem más mint egy nagy rakás semmi: négy fal, meg Blair Witch-féle nemlétező feszültség.


Amúgy ismerve a GYAK közönségét a Ház... teljesen jó ajánlat.



De akarsz valami IGAZÁN keményet?

Csak a kedvedért:

- Tokyo Gore Police (vér, kegyetlenség, elborult dolgok)

- A dög (véres, sinkogatós, belezős, magzatfelfalós film, amin viszont sírva lehet röhögni a poénok miatt)

- Hellraiser 3 (magyarul Pokolkeltő 3 címen futott, klasszikus '80-as évekbeli horror)

- Az emberi százlábú 1-2

- Canibal Holocaust



Mondjuk minden ízlés kérdése, mert szvsz a '20-as Nosferatut nehéz felülmúlni.

2014. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban elolvasod, az Elhagyott szobát csak úgy megemlítettem a kedves kérdezőnek, azzal mindenki tisztában van, hogy az csak egy könnyed horror. A halálos hallgatásban lehet, hogy van 1-2 vontatott rész de ami engem illet, még éjjel se hagyott nyugodni egy két arc a filmből. De nem akarok vitatkozni, valószínűleg nem ugyanott van a horror mércénk.
2014. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nosferatu

Calgari

Onibaba


mi van khecc

2014. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!