Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet élethű öregember...

Hol lehet élethű öregember maszkot kapni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy élethű öregember maszkot.

Általában ilyet csináltatni szoktak de egy egyedi maszknak 40.000 ft a minimál ára ennyit pedig nekem nem ér.

Régen láttam egy webshopon 8-10 ezer forintért ilyen sorozatban gyártott de igényesen megmunkált élethű öregember maszkot, volt füle, oldalt haja, szemöldöke és vállig ért tehát a ruha elrejtette a végét.

Ilyet keresek most hasonló árban de a Google most nem akar a barátom lenni.

Ha valaki tudja hol kapható ilyen kérem írja meg nekem kommentben. Ha drágább mit az ár amit írtam akkor is szívesen megnézném, de kizárólag valóban élethű jó nekem a karikatúrázott (nagy száj, nagy ott, színes haj) nem!


Köszönöm, hogy elolvastad a kérdést, és ha válaszolsz is rá azt előre nagyon szépen köszönöm :)


2014. ápr. 21. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm pont ilyenre gondoltam :) Csak az a baj, hogy ezek 100.000 nél kezdődnek
2014. ápr. 30. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, olcsón nem lehet hozzájutni sehol, ilyen tökéletes maszkokhoz. Max ha van kézügyességet és szilikonból kiöntesz egyet és megformázod-sminkeled. De előtte készítened is kell az arcodról gipsz vagy papírmasé lenyomatot. (hogy a belső része felvegye az arcod mintázatát és idomuljon hozzá.)
2014. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!