Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vasárnap randim lesz,1....

Vasárnap randim lesz,1. randi. Mit nézzünk meg a moziban? Nem nagyon találtam normálisat. Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nevetni akartok akkor a Házasokk c. filmet ajánlom :)
2014. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem ártana tudnunk melyik városban és kb. mikor, de általánosságban ha biztosra akarsz menni, és ennyire bizonytalan vagy, akkor vagy valami lónyál (szigorúan erotikamentes!) romantikus filmre, vagy valami habkönnyű (lehetőleg női főszereplős) vígjátékra kéne nevezni.


Biztonságosnak tetszik a "Csajok Bosszója", vagy a "Halhatatlan Szeretők".


Ha ezek nem jók, akkor lehet valami "felejthető"-re beülni, ami után beültök még egy kávéra, sétáltok, ilyen lehet az "Amerikai kapitány 2", vagy valamelyik nyamvadék természetfilm.


Aztán ha kicsit nyomulni akarsz, ott az "ezerízű szerelem", vagy az "Idegen a tónál".

2014. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

budapesten:)

nő létemre vicces volt ez végigolvasni:)

nekem kell választanom, a srác azt mondta, mindegy mit, csak velem legyen...:)):D

az érdekelne van e normális, és mégis mit. ezeket én is néztem.. hát nem tudom, nem valami jó a választék most a moziban:D

2014. ápr. 21. 13:08
 4/4 A kérdező kommentje:
a csajok bosszúja érdekel, de az inkább csajos film, csajos estre:D
2014. ápr. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!