Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan ember, akinek hobbija a filmek/sorozatok nézése, + színészekkel való foglalkozás?

Figyelt kérdés

Szóval az a "van egy kis szabadidőm, indulok is sorozatokat nézni" fajta. :D

19/L



2014. ápr. 22. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.
2014. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen gyakori ez mostanság, nem túl meglepő, főleg hogy ugye már online elérhető egy csomó minden. A színészekkel való foglalkozás már kevésbé. Én személy szerint ebben is jól el tudok merülni, szeretem tudni kik játszanak az adott filmben. :D Névről és arcról is felismerem már jóformán az összes valamire való színészt.
2014. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HalkHogen ***** válasza:

Van.

Filmek a kezdetektől.

2014. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim között csak én vagyok ilyen, de most megnyugodtam, hogy akkor mégsem vagyok egyedül. :D
2014. ápr. 23. 08:37
 5/10 HalkHogen ***** válasza:
"Nem vagyunk egyedül." :)
2014. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van :D
2014. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Neszi Petra ***** válasza:
Éniiiis ilyen vagyok,nyugi:S csak az a baj, hogy egyik barátnőm se ilyen és nincs kivel megbeszélnem, hogy mi történik a sorozatokban :DDD De most már sikerült rábeszélnem a barátnőmet, hogy kezdjünk el egy sorozatot nézni remélem végig nézi majd és ő is ilyen függő lesz, mint én:S xd
2014. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha gondolod írj rám, hasonló szituban vagyok én is. :S :DD
2014. jún. 5. 09:53
 9/10 anonim válasza:
Hát inkább sorozatokat, de azt elég sokat :D Sajnos így sok minden másra nem jut túl sok idő (pl. olvasás), de egyszerűen szeretem a sorozatokat xD
2014. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van. És én is ugy vagyok vele ,h nincs kivel megbeszéljem/ meséljek róla ,mert nem nagon nyitottak a témára.
2014. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!