Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnek, hogy ne rugjanak...

Mit tehetnek, hogy ne rugjanak ki?

Figyelt kérdés

Nehany honapja dolgozok egy munkahelyen.Van egy kolleganom aki nem elegedett a munkammal es kibeszel a hatam mogott ellenseges.A tobbi kolleganomnek is van problemaja.Probaltam vele tobbszor is intelligensen kommunikalni mondtam h beszeljuk meg h mi a problema,de nem lehetett vele...


En nagyon igyekszek...


A vezeto az elejen rendes volt,de mar O is ellenseges lett velem. A mult heten megfigyelte a munkam gorcsosen erolkodve probaltam jol vegezni.Erre azt mondta,h neki szinjateknak tunt az egesz.Ezen ledobbentem... Ezen kivul meg azt h mondta nem vok eleg talpra esett,onbizalomhanyom van,nem biz ram x feladatot,es h neki eros emberre van szuksege es en nem vok az.


Jovo heten fogjak megfigyelni a munkam egy masik dolgozo igyekszem akkor is jol teljesiteni es probalom lazan h ne latszon az erolkodesem.


Mindent probalok megtenni azert h jol teljeseitsek,de en ugy latom h a vezeto eldontotte h kirug.


Mit lehet menteni egy ilyen helyzetben? Ha kritikat kapok azt h kezeljen? En azt gondoltam h vedem magam...


Koszonom a valaszokat!



2014. febr. 1. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen helyzetben... nem is egyszer.

Ez már út afelé, hogy vége lesz... keress új munkahelyet, minél előbb. Jobb ha te mész, kevésbé megalázó, mintha téged küldenének el. Vannak áldozatszerepű emberek. Olyan lehetsz te is. Gondolom nem túl intelligens munkát végzel végképp nem intelligens emberek közt. Ez meg a másik.

Szóval pozitívan és váltás. Lesz jobb. A sz*r munkát, ahol szemetek veled, ne akard megtartani. Ne ezért küzdj.. Ne add fel az emberséged, a méltóságod, mert az ilyen áskálódós emberek ebből táplálkoznak.

2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszonom. :) De ez almaim munkahelye...


Miert gondolod h ut ez afele h vege lesz? :( En nem szeretnem...En is erre gondoltam h inkabb en mondok fel,kevesbe megalazo...De nem konnyu uj munkahelyet talalni.Csak ez a vegzettsegem van,palyakezdo vagyok...

2014. febr. 1. 21:35
 3/14 A kérdező kommentje:
vagyis volt az elejen...
2014. febr. 1. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez álmaid munkahelye? Olyan kollégák közt, akik megkeserítik a napjaid? Azért ennyire nem kell leadni az igényeket. :)
2014. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munka az, ahol megfigyelnek? :) Miben tud neked keresztbe tenni a kolléganőd? Függ tőle, hogy te hogyan végzed a munkádat?

Szerintem akármit pletykál rólad, nem a pletyka, hanem a munkád alapján fognak megítélni. Próbálj meg jól teljesíteni, ha az nem elég, akkor ne bánd, hogy elküldenek, mert az azt jelenti, hogy ez a hely mégsem jó neked.

2014. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Peti7 válasza:
Kifejtenéd hogy mit dolgozol?És szerinted mi nem megy benne?
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

almaim munkahelye VOLT mar irtam. :) tehat mult ido...


gyerekekkel foglalkozom es gyakornok vagyok ezert van a megfigyeles.

a kolleganom hangosan bunkon oda mondja ha vmit nem csinalok jol...ezt a vezeto pedig hallja amikor elmegy a szoba elott.ennyibol eleg gaz azon tul h megalazo.probaltam vele normalisan beszelni,de nem lehetett...a tobbieket is hangolja ellenem,de am sem voltam szimpatikus rajtam kivul masnak sem.kicsit zarkozottabb vagyok ezert nehez...a fonok megkerdezte,vagy fogja az O velemenyuket a munkamrol. :(

Probalok jol teljesiteni,de az elejen sok volt a hibam ezt en is tudom,de ugy gondolom fejlodtem ezt megsem veszik figyelembe...es mar ram kerult a belyeg ugy erzem...:(

2014. febr. 1. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
verd pofán őket és hagyd ott,még mond el nekik nem csicskának vagy rabszolgának mentél oda hanem csak dolgozni.
2014. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,a megosztott figyelem nem megy benne jol ami fontos,de az egyik joindulatu kolleganom szerint ez a legnehezebb meg ez koztudott dolog.Ezen kivul a gyerekek kozott a konfliktusokat kezelni.A masik meg h a kolleganom szerint nekem egyaltalan nem fogadnak szot ez szerinte nagy baj.En meg ugy latom h egyre inkabb szot fogadnak meg ismerik a hatarok.
2014. febr. 1. 22:01
 10/14 A kérdező kommentje:

A kedves kolleganomre meg egy hajtepes is ra ferne,ha elkuldenek meg is mondom neki,h tessek orulhetsz,teljesult az almod,soha nem artottam Neked semmit.


A multkor behivott a vezeto h irjak ala vmit en mar azt hittem h ki akar rugni.Mivel rovid ido utan vissza tertem a szobaba vissza is kerdezett h ennyi? Gondolom bizott benne h kirugnak...

2014. febr. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!