Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így jártam anyátokkal sorozat...

Így jártam anyátokkal sorozat - és ebből a kategóriából egy hozzászólás!? Segítség! (Talonban tartás! )

Figyelt kérdés

Tehát találtam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És itt kell nézni a 6. hozzászólást, ezt:

"te nem tarthatsz talonban olyat, aki talonban tart téged. ez úgy működik hogy az embernek az kell aki lesz@rja, aki után epekedhet, akiért otthagyna bárkit.

ajánlom figyelmedbe az 'Így jártam anyátokkal" c. sorozatot, annak az egyik részében ezt részletesen levezették"


Ez melyik része a sorozatnak?? Én nem nézem, egy részét sem láttam, de nagyon fontos lenne, mert megnézném, engem is talonban tartanak. :-/



2014. ápr. 26. 00:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Hooked (S05E16)
2014. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tuti? :P
2014. ápr. 26. 00:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem neten, még a magyar címe is így az, hogy: Talonban. Köszönöm szépen!!! Ment egy hatalmas zöld kéz! :)
2014. ápr. 26. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!