Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hannibal vagy Dexter a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hannibal vagy Dexter a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dexter jobban bejön, Hannibal annyira nem (de nem rossz attól még)
2014. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
jó helyre írtad.. xD
2014. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Dexter
2014. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Hannibalt nézem, de azt nagyon szeretem :)
2014. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Hannibal.
2014. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Epic kategória.


Nézd meg mind a kettőt! :D

Amúgy a Hannibal egy most futó sorozat, még ki tudja hány évadja lesz és milyen minőségben. Az eddig megjelent részei kétség kívül zseniálisak és nem sok kifogásolható van bennük.


Dexter már más tészta, imádtam a sorozatot volt évad amit két nap alatt néztem meg annyira tetszett, és volt olyan amikor csak azért nem hagytam abba, mert úgy voltam vele csak azért is végignézem. Az első évad beszippant gyakorlatilag aztán mélyrepülés és kb a 4. évadra tér vissza, de onnan már nem tud továbbfejlődni és megint jön 1-2 nem túl jó szezon.


A Hannibal még kb 1 hónapig megy majd, aztán megint szünet egy évig, szóval ha az nem lesz terítéken, szerintem vedd elő a Dextert és adj neki egy esélyt.

2014. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a Hannibal-ra először valahogy nem tudtam ráérezni, de valahol az első évad 5-6. része körül nagyon megfogott és azóta ezt tartom az egyik legszínvonalasabb sorozatnak. Halál és kegyetlenség nem volt még ilyen gyomorforgatóan szép a tv-ben, néha olyan képek és kompozíciók vannak benne, hogy nem tudom eldönteni, hogy most gyönyörködjek benne, vagy rosszul legyek tőle... és a pszichológiai macska-egér játék is nagyon rendben van.


A Dexter-nek az első évadát láttam csak, annak is volt hangulata, lehet, hogy egyszer majd folytatom, de hozzám közelebb áll a Hannibal.

2014. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt néz(t)em és szeretem. Annyiban szerencsésebb a Hannibal, hogy nem lehet se túl csinálni se rosszul befejezni, mivel a könyvet filmesítik meg, így mind az ideje mind a végkifejlett elég kötött. A Dexterben voltak hullámvölgyek, amik előfordulnak egy hosszú sorozatnál, néha már túlzás volt, hihetetlen. A vége meg... Hát nem voltam konkrétan csalódott, de igazából elég semleges érzéseket keltett bennem. De szerintem mindkettő elég profi.
2014. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A Hannibal jó sorozat, viszont a Bárányok (Paudics Bélát) Hallgatnak(nak)ot még érdemesebb megnézni. Az a film annyira epic, hogy már az epicsége is epic. Anthony Hopkins elképesztően jól játssza az örűlt zsenit, és Jodie Foster is kifogásolhatatlan. Persze az előzményét és a folytatásait is ajánlom.
2014. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dexter.
2014. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!