Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wall street farkasa milyen...

A Wall street farkasa milyen film? Mi az értelme?

Figyelt kérdés
Úgy értem most ez egy paródia, vagy társadalomkritika, vagy csak egy szimpla valami, mint mondjuk a horrorra akadva? Nem tudom hova sorolni ezt a filmet, mert nekem nem csak egy szimpla semmit mondó filmnek tűnik, de hogy pontosan mi azt én se tudnám megmondani.
2014. ápr. 26. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Társadalomkritika, amit a kritizált réteg életvezetési és karriertanácsadásnak hisz.
2014. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor a vége(felé) az mi? A tipikus minden rosszat elér az igazság keze?
2014. ápr. 26. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy igaz történeten alapuló film.
2014. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz történet... mai napig minden nap ez megy a brókerirodákban
2014. ápr. 26. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy, mint anno Belfort.
2014. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet ezt ilyen fatalistán látni, de szerintem nem a bebörtönzéssel verte meg leginkább az "igazság keze".


Gondolj csak bele. Milyen élet az, amit csak töménytelen dugással és bódítószerrel lehet csak kibírni? Szerinted volt ennek az embernek csak egyelten, egészséges emberi kapcsolata (nem csak szerelmire gondolok, baráti, szülői, apai stb.) ? Szerinted egészséges lehet egy olyan ember, aki senkihez sem képes kötődni?

Szerinted mennyi ideig bírja egy (mondjuk hogy ellenálló) szervezet ezt a töménytelen sok stresszt, mérget, idióta életmódot és kevés alvást? Ez még Dorian Greynek se jött össze a végtelenségig...pedig az nem épp igaztörténet.


A vége csak a várható széthullás volt. Boritékolni lehetett, hogy ezt nem lehet a végtelenségig így csinálni. Az csak részletkérdés, hogy az lesz-e, hogy a csávó vagy túllövi magát, vagy beállva csinál valami baromságot és/vagy elkapják valami svindlivel.

2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!